fbpx

NBA: na przypale albo wcale #201

45

Siema, świrusy! Koszula na jutro do szkoły już wyprasowana? Jedyne, co mnie wprawia w dobry nastrój gdy kończą się wakacje to fakt, że do kolejnego sezonu NBA już coraz bliżej. No właśnie, NBA, bo tym się głównie na tej stronce zajmujemy, hehe. Ale tam trzeba uważać! Nie tylko na kontuzje, bo to wiadomo, ale przede wszystkim na kobietki (czyli jak w życiu)! Lisa Ann, znana w pewnych kręgach amatorka kiełbasy, ocenia, że ćwierć ligi jest w rozmaity sposób naciągana przez groupies, łase na kasę jak świnia na kartofle. Szczególnie pożądanym celem są żonaci.

Co najmniej 25% ligi padło ofiarą szantażu w jakimś momencie swojej kariery. Znam historie dziewczyn przechwalających się długoterminowym dojeniem graczy z kasy, pod groźbą ujawnienia ich relacji.

Popularną praktyką jest upijanie i potajemne robienie zdjęć kartom kredytowym i dokumentom. Zdarza się także dawanie cynku przez dziewczyny/właścicieli klubów nocnych  rozmaitym oprychom, że ktoś gdzieś się bawi i ma przy sobie gotówkę i fanty. Prawdopodobnie po takim nagraniu tematu postrzelony i obrabowany został Cleananthony Early, po wyjściu z klubu w Queens. Istnieje również metoda “na prowokatora”, czyli zwykłe naprzykrzanie się i wyzwiska w nadziei, że “ofiara” w końcu nie wytrzyma i da w mordę i będzie można złożyć pozew, mając na świadków kilku “przypadkowych przechodniów” i nagraną komórką zainscenizowaną scysję. Jak się bronić? Lisa daje kilka rad:

-nie ufać nieznajomym
-używać własnych kondomów i spuszczać je w toalecie
-trzymać rzeczy w sejfie
-na schadzki umawiać się w hotelach, nigdy w domu
-nie dawać się namawiać znajomym na głupoty

Zapisali? Dobra, to zdejmujemy kartkę z kalendarza, dziś trzeci września:

2008: Oklahoma zaprezentowała nową nazwę, barwy i logo, w miejsce starych , należących do Supersonics.

Urodziny obchodzi dzisiaj Chris Gatling, All-Star który mimo rozegrania dekady w NBA nigdy nie zdołał uciułać więcej niż 1 asysty na mecz w sezonie, oraz Damon Stoudamire,  bardzo ciekawy zawodnik, o którym pisałem Wam już kiedyś artykuł:

/Damon-Stoudamire-the-mighty-mouse/

#Fakty tygodnia

-> “Jesienią zawsze zaczyna się szkoła, a w knajpach zaczyna się picie”

-> trwa Eurobasket: rewelacją początkowej fazy turnieju okazał się Lauri Markkanen. Pomoże kibicom Chicago przeboleć Butlera?

-> Trade Boston-Cavaliers w końcu klepnięty

Dobra, lecim!

#Fake news

Sporo zamieszania narobił ostatnio w sieci fejkowy tweet Kobe Bryanta. Znacie temat, rozmaici gracze zwracają się do Kobe z prośbą o challenge i tak na przykład John Wall otrzymał zadanie by załapać się do All-Defensive First, Giannis ma zostać MVP itd. Ktoś postanowił to wykorzystać i zagrał na nerwach KD i jego fanom. Sami oceńcie, czy było się o co wściekać, ale gównoburza zrobiła się w necie konkretna…

#Kto nie dziara, ten fujara…

Po fotomontażach fryzur przyszła kolej na dziary. Potraficie rozpoznać z kogo “skóra zdjęta”?

#Mały ale wariat

Mani Love został MVP koszykarskich Dwarf Games. Bo kto powiedział, że to sport dla wysokich?:) Sorry za opóźnienie, raz przegapiłem, raz zapomniałem i nagle zrobił się wrzesień. Akcja od 1:30, a 9:30 obrońca leci na glebę “na fokę”.

#Victor śpiewa

Victor Oladipo wypuścił singielek. Całkiem nieźle…

CZYTAJ DALEJ >>

1 2

45 comments

  • Array ( )

   Wydaje Ci się, zawsze robię wstęp, fakty, 7 rzeczy i long time ago. Czasem robię dłuższe, ale krótszych nie:) to nie kebab po imprezie, tu się trzeba delektować;)

   (52)
 1. Array ( )
  Odpowiedz

  Inna ciekawostka na temat C.Gatlinga – zagrał w all star game będąc rezerwowym w Mavs. To był chyba jedyny taki przypadek żeby rezerwowy zagrał w all star.

  (8)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  “Lisa Ann, znana w pewnych kręgach amatorka kiełbasy” – zawsze zastanawiam się skąd Wy takie teksty bierzecie (albo po czym xD). Uwielbiam taki luźny styl tej strony, pozdro 😀

  (55)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  Niestety, Lebron zrobił z całej ligi xxx i zamiast walczyć ze sobą na “śmierć i życie” na parkiecie, to wolą sobie nawzajem opie*** gały w social media’ch 🙂

  (3)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  Warte zauwazenia przy tych karłach jest ze oni nie maja wystarczajaca miejsca zeby przekozlowac sobie pilke pod nogami XD chyba ze podskocza

  (3)
 5. Array ( )
  Odpowiedz

  Jak można mieć pretensje do Kuliga za ostatnią akcję??? To nie jego wina, że nasi obrońcy nie potrafią wyjść do piłki. To samo było w końcówce 4q. Gdy Gielo się zatrzymał z piłką nikt z naszych nie potrafił podbiec i mu jej zabrać . Wszyscy tylko uciekają od piłki żeby nie brać na siebie odpowiedzialności. Nie ma tutaj ani grama winy Kuliga. Trener + obrońcy – tutaj jest problem tych wszystkich strat przy wybiciu z autu, czy wyprowadzeniu piłki.

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu