fbpx

NBA: Na przypale albo wcale #116

17

Czołem, świrusy! Tak sobie patrzę w kalendarz i widzę, że za 3 tygodnie All-Star Weekend. Ale mnie szybko leci ten sezon! Bardziej niż na Mecz Gwiazd czekam jednak na potyczkę San Antonio z Golden State, a to już… jutro w nocy! Mało tego, będzie to pierwszy z czterech meczów, jakie zespoły rozegrają między sobą do zakończenia rozgrywek. Na kogo stawiacie? Faworytami w poniedziałkowym spotkaniu są mistrzowie, ale trzeba doliczyć im pewien margines ze względu na grę u siebie. Z kursem 3/2 są również faworytem do mistrzowskiego tytułu (kurs na San Antonio = 13/5). Nie chciałbym nikogo podpuszczać, ale jeśli bawicie się w zakłady, to może warto rozważyć obstawienie wygranej Brooklyn Nets we wschodniej konferencji? Dają 5000/1, kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana, hehe.

mj

Zanim zaczniemy, śledzicie ten fanpage? /michaeljordan23pl/
Chłopaki doszukali się informacji, jaki maksymalny wyskok faktycznie posiadał Michael.

Dziś 24/01, sprawdźmy z czym kojarzy się ten dzień w NBA:

1956: Bob Petit zdobył zwój pierwszy tytuł MVP All-Star Game spośród 4 jakie zgromadził do końca kariery

1990: Pat Riley stał się trzynastym w historii trenerem, który przekroczył granicę 500 zwycięstw. W całej karierze trenerskiej Riley odniósł 1210 zwycięstw w sezonie zasadniczym i zdobył 5 tytułów mistrzowskich.

2014: Carmelo Anthony zdobył 62 punkty w meczu z Bobcats:

Urodziny obchodzi dzisiaj Mark Eaton, jeden z najlepiej blokujących środkowych w dziejach. Jego średnia bloków w sezonie 1984/1985 to…5.6!

Ostatnio dojechaliśmy do końca jeśli chodzi o skróty sezonów w NBA. Macie jakieś propozycje, czym się zająć teraz we wstępie do rubryki? Zawsze można się cofać, ale zważywszy, że zaczynaliśmy od sezonu 1975/1976, myślę, że byłoby to po prostu wypisywanie nazwisk, które 90% z nas niewiele mówią, więc może zrobimy coś innego? Po głowie chodzi mi “mem tygodnia”.

Dobra, jedziemy z tematem…

#CorgiTakeover

Była kiedyś praca marzeń, do której nie załapaliście się przez brak kwalifikacji? Obsługę social media, podczas ostatniego meczu Sacramento, prowadził pies. Skubaniec najlepsze miejsca, wejście do szatni i jeszcze sobie hot doga żarł. Ale wcale nie jestem zazdrosny, tak tylko mówię…

Zaje%isty jest ten pies 🙂

#don’t do em like that, young fella!

Który młodzian lepszy? Podobno chodzą do jednej klasy, rozmiar buta też mają ten sam…

CZYTAJ DALEJ >>

1 2 3

Ostatnie Wpisy

17 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  AI bardzo nowocześnie, szkoda Tyronna bo ten cross został wszyty na niego na całe życie 😀
  Bardzo fajny odcinek NPAW!
  Soulja Boy? To jakiś odpowiednik Borata :D? Żartuje, nuta znośna .. 😉

  (16)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Czytając komentarze do artykułu o rondo pomysł na rubrykę/artykuł to porównania topowych zawodników na jakiejś pozycji pod różnymi względami na przykład właśnie irving/Cp3/steph-rondo/westbrook/lowry. Jeśli było to sorka 😀 PS fajny odcinek; )

  (14)
 3. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  małego currego widziałem, psa widziałem, o jordanie to bałach, drake to pajac a z tyronnem przeginają. Najmocniejszym punktem dzisiejszego npaw jest Pani Mcadams którą widzę 1 raz w życiu i uważam, że jest na prawdę hot. takie naturalne hot. thx ! 🙂

  (0)
 4. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  ale kupa ten “rap” a ten od maryśki też dobry – “chcę zerwać z przeszłością i jednocześnie “że koszykarze i marihuana mogą iść w jednym szeregu” ale, pierdoła, masakra

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu