fbpx

NBA: na przypale albo wcale #2

11

#To my, kibice

Jak myślicie, która drużyna w NBA ma najlepszych fanów? Zdaniem Johna Walla są to Washington Wizards. Koszykarz wykrzyczał to niedawno do mikrofonu przed jednym z meczów. Rzecz w tym, że wybrał na to niefortunny moment, ponieważ 19-tysięczna hala Verizon Center świeciła wtedy pustkami. Może Johnny Wall powinien się złapać za wallet i wziąć przykład z Paula George’a? Może Gortat też się dorzuci?

#16 bit

Wszyscy podniecają się NBA 2k14, a czy ktoś jeszcze pamięta grę NBA JAM! na szesnastobitowe platformy w latach dziewięćdziesiątych (nowsze wersje to już nie to)? Grafik Joe Gottli dał wyraz swojej tęsknocie do oldschoolowego grania i stworzył podobizny dzisiejszych graczy według ówczesnych wzorców. Które mordy rozpoznajecie?

czytaj dalej >>

1 2 3 4 5

Ostatnie Wpisy

11 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  Dobry art.
  Spike dużo się nauczył po sytuacji z Millerem. Wtedy rzeczywiście cały czas darł się na Millera, a on tylko się podbudował. Wg. nowojorskich gazet, głównym winnym porażki był Spike 😀
  Perkins to jest porażka, jak gość może mieć miejsce w rotacji zespołu walczącego o finały podobno. A pisałem tu, brać Gortata!

  (3)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Oczywiście że śledzę rozgrywki MLB oraz NFL i w NFL tego typu kocenie to norma, ze wszystkich lig, tu gracze mają najciężej na boisku, więc jeśli nie jest w stanie przetrwać jednorocznego kocenia, to w lidze za dużo nie zwojuje.

  (1)

Komentuj

Gwiazdy Basketu