fbpx

NBA: na przypale albo wcale #2

11

Sezon NBA powoli nabiera rozpędu i wszyscy bardzo się z tego cieszymy. Obecne rozgrywki to już sześćdziesiąte ósme zmagania drużyn tej ligi. Nie jest to może okrągła rocznica, ale nic nie szkodzi. Nie powstrzyma nas to przed zaserwowaniem Wam kolejnej porcji newsów małoważnych i niepoważnych.

#Magia liczb

Jak zapewne dobrze wiecie, pierwszego lutego 2014 ze stanowiskiem pożegna się Komisarz David Stern. Tak się jakoś dziwnie składa, że zrobi po okrągłych 30 latach na tym stanowisku i…przed 69 sezonem rozgrywek. Niechęć Sterna do 69 znana jest nie od dziś. Kiedyś osobiście zabronił Dennisowi Rodmanowi grać z tym numerem.

Przechodząc do Dallas wziąłem numer 70. To najbliżej 69 jak mogę się znaleźć, nie przyprawiając komisarza o zawał (Dennis Rodman)

1

# Karmiąc własną Alma Mater

Na wielkie propsy zasłużył Paul George. Żeby wspomóc własną uczelnię, Fresno State, wykupił niedawno 15 000 niesprzedanych biletów na mecz otwarcia (zapłacił za to 7 000$). Zrobił to po to, by wszyscy chętni studenci mogli obejrzeć grę za darmo. Kto bogatemu zabroni? Way to go, Paul!

czytaj dalej >>

1 2 3 4 5

Ostatnie Wpisy

11 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  Dobry art.
  Spike dużo się nauczył po sytuacji z Millerem. Wtedy rzeczywiście cały czas darł się na Millera, a on tylko się podbudował. Wg. nowojorskich gazet, głównym winnym porażki był Spike 😀
  Perkins to jest porażka, jak gość może mieć miejsce w rotacji zespołu walczącego o finały podobno. A pisałem tu, brać Gortata!

  (3)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Oczywiście że śledzę rozgrywki MLB oraz NFL i w NFL tego typu kocenie to norma, ze wszystkich lig, tu gracze mają najciężej na boisku, więc jeśli nie jest w stanie przetrwać jednorocznego kocenia, to w lidze za dużo nie zwojuje.

  (1)

Komentuj

Gwiazdy Basketu