fbpx

NBA: na przypale albo wcale #370

8

Siema, świrusy! Śmialiście się jak Stephen A. Smith mówił o chłopakach z NBA Bubble, że jeden z drugim nie wytrzyma bez baby i będą cyrki się działy, a tu proszę, już jest afera. Jakaś tapeciara o ksywie Ugly Anna twierdzi, że została przemycona do bańki, ale nazwiska zawodnika nie podaje.

Powody mogą być dwa. Albo to g***o prawda (co jest wielce prawdopodobne) albo nie udało jej się zrealizować planu minimum, czyli odhaczyć wszystkich “baz”, żeby potem oskarżyć kogoś o jakieś molestowanko albo inną ciążę (co jest równie prawdopodobne) i nie chce palić mostów, żeby spróbować ponownie. W każdym razie póki co nabija sobie fejm. To było do przewidzenia, że ona i jej podobne artystki będą szturmować Disney World. Mniej więcej o tak:

Powiem Wam szczerze, że chociaż nie wierzę tej całej Brzydkiej Ance, to coraz bardziej się boję o powodzenie tego przedsięwzięcia, bo niektórzy z zawodników to rozumem też nie grzeszą. Taki Richaun Holmes na przykład opuścił strefę zamkniętą, żeby… odebrać żarcie od dostawcy, czym oczywiście zarobił dodatkowe dni kwarantanny. Bruno Caboclo z kolei, zawodnik Rockets, wylazł z pokoju, bo “nie wiedział”, że ma nie siedzieć na tyłku po zalogowaniu się w hotelu, celem sprawdzenia czy wirusa nie przytargał ze sobą. Taka procedura obowiązuje tam każdego i na wszystkie możliwe sposoby im to tłumaczyli po kilka razy, ale Caboclo “nie wiedział”. Trzymajcie mnie.

Dobra, dzisiaj 19 lipca, sprawdźmy co tam w kalendarium:

2005: National Basketball Development League zmieniła nazwę na NBA Development League, żeby lepiej oddać jej rolę i ducha powiązań z NBA. Teraz organizacja nazywa się już oczywiście G-League, żeby lepiej oddać ducha powiązań ze sponsorem, Gatorade.

Urodziny obchodzą dzisiaj LaMarcus Aldridge i Adam Morrison. Najlepszego!

Fakty tygodnia

-> Luka Doncić to, jak twierdzi Paul Pierce: “najbardziej utalentowany zawodnik NBA”

-> Carmelo Anthony na diecie Jokica:

-> Charles Barkley przepowiada, że Blazers pokonają Lakers w pierwszej rundzie playoffs. Jeśli ta prognoza będzie tak samo akuratna jak poprzednie, to te dwie drużyny się w pierwszej rundzie nawet nie zobaczą.

Dobra, lecim!

#Artwork

Kto kroi cebulę? Ta dziewczynka narysowała Giannisa na całą stronę w notatniku i rozpłakała się mówiąc mu, że zużyła na to całą brązową kredkę, więc Antek ją przytulił:

#Magicznych sztuczek czas

Ostatnio na grupie było to zdjęcie. Przy Tacko ciężko wyglądać okazale, nawet mierząc 211 centymetrów wzrostu, jak Giannis:

Przywróćmy więc właściwą skalę. Oto iluzjonista David Blane (183 cm) wśród zawodników Los Angeles Lakers:

#Blue Lives Matter

James Harden zwrócił na siebie uwagę maską (dwukrotnie). Symbole na tym elemencie garderoby nawiązują do ruchu Blue Lives Matter, mającego na uwadze ściganie osób odpowiedzialnych za śmierć policjantów na służbie na mocy przepisów o zbrodniach nienawiści.

Harden już się wytłumaczył, że to “pomyłka”…

#Shaqtin international

Ponieważ od przeszło czterech miesięcy chłopakom brakuje materiału do analizy, tym razem oko Shaqtin’ A Fool skierowane zostało za wielką wodę:

#Okiem eksperta

Kyle Kuzma obczaja highlighty chłopaków z  boiska. Czy amatorzy są w stanie zaskoczyć czymś “gwiazdę” NBA?

#Dziesięć rzeczy, jakich nie wiesz o Shaqu

O’Neal raz jeszcze. Sprawdź czy czymś Cię zaskoczą:

#Long, long time ago…

Dziś w retro kąciku kultowy pojedynek Larry’ego Birda i Michaela Jordana, czyli esencja klimatu wczesnych lat dziewięćdziesiątych:

I to by było na tyle, THAT’S ALL, FOLKS!

[BLC]

8 comments

  • Array ( )

   Jak na moje Lakers mogą jechać do domu po 4 meczach 🙂
   W pełni się więc z Tobą zgadzam. Ten “GOAT” LeBron po 4 meczach do domu 🙂

   (-5)

Komentuj

Gwiazdy Basketu