fbpx

NBA: Na przypale albo wcale #38

12

Click clack pow! Kolejny tydzień gorących jak Kate Upton wakacji za nami. Przez ostatnie 7 dni sporo się w NBA pozmieniało, o czym uprzejmie Wam donosiliśmy w codziennych raportach. W życiu potrzebna jest jednak jakaś stałość i dlatego, jak co tydzień, powracamy z kolejnym odcinkiem NPAW, tym razem z numerem 38 w tytule.

Dziś 20 lipca, czyli dzień, w którym trenerem Indiana Pacers został niejaki Isiah Thomas. Zastąpił Larry Birda, który zrezygnował po sezonie 1999-2000. Również “dzisiaj”, ale w 2011 roku koniec kariery ogłosił jedyny w swoim rodzaju boiskowy olbrzym Yao Ming (średnie kariery: 19 punktów 9.2 zbiórek). Pamiętacie tego dzika?

[vsw id=”htm7b_saqcs” source=”youtube” width=”425″ height=”344″ autoplay=”no”]

Oprócz całkiem niezłych umiejętności i koordynacji ruchowej (jak na takiego dryblasa) zawsze byłem pod wrażeniem jego pewnej ręki na linii rzutów wolnych. W najlepszym sezonie rzucał ze skutecznością 94%! Znajdźcie mi drugiego typa o wzroście 229 cm, który to potrafi!

Wśród aktywnych graczy urodziny obchodzą dzisiaj Ray Allen i Alec Burks. Członek Galerii sław, Mel Daniels, posiadający 3 pierścienie mistrzowskie, zdmuchuje dziś 70 świeczek na swoim torcie! Wszystkiego dobrego!

Z numerem 38, będącym liczbą odcinka grało do tej pory ośmiu zawodników. Kwame Brown i Vitor Faverani to dwaj z nich. Szału nie ma. A teraz już poszli na całego, dzisiaj mocny odcinek!

#Wait, whaaaaat?????

Oto co rzekomo powiedział Mirotić patrząc na swój nowy jersey…

#Powrót króla

Kamery zarejestrowały LeBrona Jamesa, który wracając do Cleveland zaoferował podwózkę jednemu z tamtejszych fanów.

[vsw id=”9DUiOM9JkQQ” source=”youtube” width=”690″ height=”420″ autoplay=”no”]

CZYTAJ DALEJ >>

1 2 3

12 comments

Komentuj

Gwiazdy Basketu