fbpx

NBA: Na przypale albo wcale #46

6

mgo

To już 46. raz, kiedy zapraszam Was na podsumowanie koszykarskiego tygodnia z przymrużeniem oka. Dziś 20 września, data szczególna zwłaszcza dla kibiców Celtics. Tegoż dnia w 1917 roku na świat przyszedł legendarny Red Auerbach, czyli trener, który dał Bostonowi 9 mistrzowskich pierścieni, w tym 8 z rzędu. Dziś na naszych łamach pojawił się pierwszy wpis z serii Skarb Kibica NBA, o Celtics właśnie. Sobie i innym sympatykom tego klubu życzę, by była to dobra wróżba na nadchodzący sezon!

Tymczasem rzućmy okiem na liczbę odcinka, którą w tym tygodniu jest 46. Z tym numerem biegało do tej pory poparkietach NBA jedynie 4 zawodników. Dennis Bell, Jay Murphy, Tod Murphy i Bo Outlaw. Urodzinowe życzenia przyjmuje dziś Donatas Motiejunas z Rockets. A co tam słychać za kulisami NBA?

Zaczynam od ekipy Wizards. W minionych rozgrywkach dotarli do drugiej rundy playoffs, a jak dobrze wiadomo: apetyt rośnie w miarę jedzenia. Wzmocniony znanymi skądinąd skrzydłowym Paulem Piercem oraz podkoszowym Krisem Huphriesem zespół ze stolicy ostrzy sobie zęby na finały konferencji! Jeśli 38-letni weteran Andre Miller trenuje w środku lata – wiedz, że coś się dzieje! Hehe.

1

#Timmy spełnia marzenie z dzieciństwa

Uwaga, fani Spurs! Wasz idol Tim Duncan pojawi się niedługo w komiksie Punisher!

Ponoć seria Punisher należy do ulubionych komiksowych wydawnictw Duncana. Teraz, dzięki Marvel Comics, Duncan stanie się jednym z jej bohaterów! Jakby tego było mało, Tim i warsztat BlackJack Speed Shop z San Antonio stworzą wspólnie replikę samochodu, który pojawi się na kartach komiksu. Auto zostanie sprzedane na aukcji, z której dochód zasili lokalną działalność charytatywną w San Antonio. Nieźle, co?

#Ellen “Degenerate”

Oglądacie Ellen? Chris Bosh wpadł z wizytą.

[vsw id=”GvF1NsIRbg8″ source=”youtube” width=”690″ height=”420″ autoplay=”no”]

CZYTAJ DALEJ >>

1 2 3

6 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  Genialna reklama z Hardenem! James pewnie i tak podczas jej kręcenia myślał jednak o Grze o Tron albo o tym co będzie robił po zakończeniu zdjęć xD

  (22)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  Może ta plota o Kanye to fake (swoją drogą, Daily Currant jest już wg mnie na tyle znanym troll-news, że jeśli ktoś jeszcze widząc ich artykuły myśli, że to na poważnie, to musi być chyba niepełnosprytny), ale ostatnio na swoim koncercie Yeezy kazał całej publiczności wybuczeć dwóch fanów, którzy nie wstali, gdy poprosił o to publiczność… bo obaj poruszają się na wózkach inwalidzkich. Real classy, Yeezy, real classy…

  (1)

Komentuj

Gwiazdy Basketu