fbpx

NBA: Na przypale albo wcale #47

13

bb

Witam po raz kolejny, dzisiaj polecimy szybko, jak seria z AK47, ponieważ numerem odcinka jest #47 właśnie. Szczęśliwy ten, kto da radę podłapać jeszcze ostatnie słoneczne promienie, zanim rozpocznie się sezon halowy. Za oknami już bardzo jesiennie, a co w kalendarzu?

Urodziny obchodzi dziś Steve Kerr, który przyszedł na świat 27 września 1965 roku. Imprezę musi zrobić dzisiaj, bo jutro rocznica wprowadzenia w NBA polityki anty używkowej, więc jakoś tak nie wypada. Przy okazji, Kerr zapowiada, że uczyni ze Stepha Curry zawodnika mocnego defensywnie. Da radę? Oto jak pięciokrotny mistrz Ligi wywijał za swoich najlepszych lat:

Co do liczby odcinka, to oprócz Andrzeja Kirilenko #47 na plecach nosili także czterej inni zawodnicy, m.in. Jerry Lucas, członek Hall of Fame. A teraz już z górki:

#Diamond jump

Oglądacie czasem lekką? Mutaz Barshim skoczył niedawno wzwyż 243 cm na zawodach Diamentowej Ligi.

A tak to wygląda w zestawieniu z wysokością obręczy kosza. Nieźle, co?

CZYTAJ DALEJ >>

1 2 3

Ostatnie Wpisy

13 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  Bhullara jedynie moze przeszkadzac przeciwnikom jak bedzie machal lapami w trumnie..bo w ataku z takimi ruchami i atletycznoscia wspolczesnych podkoszowych nie zdziala za wiele, Yao to byl dynamit przy nim…a ja gram Mlodym Kobem w afro 😛

  (25)
 2. Array ( )
  Zdjęcie profilowe MJR
  Odpowiedz

  Sory, ale portalu o baskecie takie zdjęcie powinno pojawić się z stosownym komentarzem, tablice na wysokości 2.43 WTF !!! na jakie kosze gracie 😛

  (26)
 3. Array ( )
  Zdjęcie profilowe pitras
  Odpowiedz

  Bhullar na tych filmikach ma wyjątkowo lekką ręką do rzutów, ale to jak wchodzi na samym początku filmiku na salę mówi niestety o nim wszystko. 😀 Dobry materiał na 3 centra, oczywiście nic więcej.
  Kibicuje Wolves, należy im się dobra drużyna po tym jak Minnesote opuścili dwaj Kevini – Garnett i Love.

  (7)
 4. Array ( )
  Zdjęcie profilowe asdf
  Odpowiedz

  To zdjęcie z koszem to przecież fake. Tablica kosza zaczyna się na wysokości 285-290cm, a ten koleś jaja ma max 20cm nad tyczką, czyli ok. 265cm tak więc do dołu tablicy brakuje mu co najmniej 20cm, a co dopiero do kosza.

  (2)

Gwiazdy Basketu