NBA News: 20/20 Reggie Jacksona, jak poważna jest kontuzja Serge’a Ibaki

13

si

Zaczynamy klasykiem. San Antonio nieoczekiwanie przegrali po dogrywce z Knicks w hali Madison Square Garden i można powiedzieć, przynajmniej przez jeden wieczór wyglądali na swój wiek.

Podawali piłkę lepiej niż my, grali lepszą, zespołową koszykówkę. Zlekceważyliśmy mecz, zlekceważyliśmy rywala. To był żenujący występ i mam nadzieję, że każdy z moich zawodników czuje się zawstydzony. Nie chodzi o to, że powinniśmy wygrać, chodzi o styl, jaki zaprezentowaliśmy. [Gregg Popovich]

1

Taka ciekawostka zaprezentowana w trakcie meczu: Tim Duncan ma na koncie więcej minut rozegranych w lidze niż CAŁY wczorajszy zespół Knicks!!!

#

W końcu pobłyskuje w ekipie z Detroit sprowadzony przed miesiącem kozak Reggie Jackson. Wykorzystując nieobecność Mike’a Conleya, którego przed wyjściem na parkiet powstrzymała skręcona kostka 24-letni Reggie zanotował 23 punkty i 20 asyst kierując decydującą o wyniku szarżą na pięć minut przed końcem. Oby mu się wiodło, talent ma potężny, oby psychicznie okrzepł i dojrzał do roli kierownika parkietu.

Przy okazji, to drugi w tym sezonie występ pt. 20 punktów + 20 asyst. Pierwszy należy do innego zawodnika Pistons, kontuzjowanego Brandona Jenningsa. Jak sądzicie, co stanie się z BJ-em gdy umowę przedłuży Jackson. Jakoś występujących ich obok siebie razem nie widzę. Obejrzyjcie te popisy, połowa podań to loby: