fbpx

NBA Showboats #4: can’t touch this!

6

ddd

Czwarty odcinek serii, czyli kilka wybranych akcji z mijającego tygodnia, których nie powinniście przegapić.

Spin Cycle

Jako noworodek był tak chorowity, że ledwo uszedł z życiem. Mając roczek zapadł na odrę, miał problemy z oddychaniem, trafił na oddział ratunkowy. W wieku trzech lat potrącił go samochód. Szczęśliwie zakończyło się jedynie wstrząśnieniem mózgu. Kolejno, nieprawidłowa budowa żuchwy sprawiła, że zamiast mówić: pluł i seplenił.

Dalej było już tylko lepiej. Znakomite warunki fizyczne, talent motoryczny. Nie będę przywoływał statystyk, dość powiedzieć, że w 2010 wybrano go akademickim graczem roku. Do NBA trafił z drugim numerem draftu. Evan Turner miał już kilka wzlotów i upadków w życiu, dziś na nowo jest na fali wznoszącej, kwitnie jako “prowadzący grę” z ławki Celtics. Dziś w nocy błysnął opanowaniem piłki. Patrzcie i uczcie się:

[vsw id=”6twjN8_USOU” source=”youtube” width=”690″ height=”420″ autoplay=”no”]

Can’t touch this!

Rudy Gobert ma największy zasięg pionowy w lidze (292 cm). Cóż, na tego dzika nie wystarczyło. DeMar DeRozan wystrzelił jak piorun w drzewo. Kompletnie nie siedzi mu za trójkę w tym sezonie, momentami gra egoistycznie, ale to wciąż wielki talent zarówno jeśli chodzi o względy motoryczne jak i technikę. Dziś w nocy środkowy Jonas Valanciunas złamał rękę. Raptors będą zmuszeni zmienić chwilowo styl, zagrać niższym składem, mam nadzieję, że DeRozan skorzysta na większej ilości miejsca w polu trzech sekund. Póki co notuje średnio 21 punktów 4 asysty i 5 zbiórek.

[vsw id=”anZ3V-DUJcs” source=”youtube” width=”690″ height=”420″ autoplay=”no”]

 ZOBACZ WIĘCEJ >>

1 2 3

6 comments

 1. Array ( [0] => contributor )
  PATRON
  Odpowiedz

  DeRozan – esencja wsadu nad kims!! zmiazdzył Goberta z zimna krwia! bez napinki, krzyków i prezenia muskółów. Westbrook by sie zes…ał z tymi swoimi groznymi minami a DeRozan poprostu zniszczył i sobie wrocił do obrony jak gdyby nigdy nic..
  A Valanciunasowi czasem nie Kobe złamał reke?

  (1)

Komentuj

Gwiazdy Basketu