Nie ma gadki czyli jak rozmawiać z Popovichem?

9

#Nie takich kozaków się już przerabiało

Jeśli zdarzy się tak, że do odpytywania Popovicha wysłana zostanie gwiazda NBA, to czasem można odnieść mylne wrażenie, że rozmowa zaczyna się kleić. Niech to Was jednak nie zwiedzie. Dwa pytania to maksimum dla wszystkich, nawet dla Charlesa Barkleya.

#Popovich to nie Pharrell Williams

Żeby był “happy”. Póki piłka w grze, zawsze można coś spierniczyć, więc Pop nigdy nie będzie “happy” przed końcowym gwizdkiem, ogłaszającym kolejne zwycięstwo w jego dorobku.

#Nikt nie jest bezpieczny

Nie myślcie jednak, że Pop to jakiś gbur i nudziarz. On po prostu wie lepiej co trzeba robić i kiedy.

CZYTAJ DALEJ >>

1 2 3

Ostatnie Wpisy

9 comments

 1. Array ( )
  Zdjęcie profilowe Irving
  Odpowiedz

  Świetny trener, wie jak przemówić do zawodników. Bez niego SAS nie pokazywaliby tej samej, skutecznej gry co roku. Btw. na pierwszej fotce trochę podobny do Al’a Bundy’ego ;P

  (8)
 2. Array ( )
  Zdjęcie profilowe Hater
  Odpowiedz

  @BLC małe sprostowanie:

  Pop oddał nie 18 a 25 lat swojego życia San Antonio ;). Mianowicie od ’87 do ’92 był asystentem w SAS, potem do ’94 w GSW. Od ’94 do ’96 pełnił w SAS funkcję gma, no i wiadomka od ’96 główny trener.

  Przedostatni wywiad najlepszy 😉

  (5)
 3. Array ( )
  Zdjęcie profilowe BLC
  Odpowiedz

  @up:miałem na myśli czas, gdy był HC w Spurs. Przy okazji, gdzieś mi to zginęło w edycji, 62% zwycięstw w playoffs. W regular season ma 68… kozak!

  (5)
 4. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe Szopen101
  Odpowiedz

  Pamiętam nawet jak w tym sezonie oglądałem jeden mecz Spurs i w połowie komentatorzy rzucali monetą o to kto będzie gadał z Gregiem. Like a BOSS!!!!!!!

  (5)

Gwiazdy Basketu