fbpx

Nike Zoom LeBron Soldier VI

35

Podczas gdy na rynku wciąż panuje szał na “dziewiątki” Lebrona, w polskich sklepach można je dostać w przeróżnej kolorystyce oraz coraz częściej zobaczyć na nogach rodzimych gwiazd basketu – firma Nike pozwala nam zerknąć na kolejny “dodatek” do kolekcji LBJa, but z serii Soldier, a mianowicie Nike Zoom Soldier 6.

Seria o nazwie Soldier od samego początku ma za zadanie uzupełniać linię sygnowaną nazwiskiem Jamesa. W zamierzeniu ma być bardziej ekonomiczną (tańszą) wersją obuwia dla tych, którzy nie do końca mogą sobie pozwolić na flagowy model LeBronów. “Szóstki” mają ukazać się w to lato. W grudniowym katalogu ukazało się kilka wersji kolorystycznych (szczerze mówiąc niezbyt zachwycających):

Jednak my ostrzymy sobie zęby na wersję low, którą przedstawia fota poniżej. Będzie to pierwszy “low” wśród Soldierów.

A oto jak prezentowały się wcześniejsze modele “kolekcji zastępczej” LBJ-a. Które podobają Wam się najbardziej?

Soldier I

Soldier II

Soldier III

Soldier IV

Soldier V

35 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  ZSIII są chyba najlżejszymi butami z metką LBJ.
  swoją drogą w ZSVI jest powrót do dwóch poduszek Zoom Air a nie jak w IV I V – Air Max + Zoom Air.
  z uwagi na wygląd to ZSI bym mógł mieć 😉

  (0)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  miałem kiedyś te pierwsze w wersji biało-złotej, wyglądały super, ale sie bardzo szybko rozwaliły, całkiem podeszwy odpadły;) soldier IV też fajne

  (0)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  III na bank były w wersji low 🙂 i również były 2 modele trójek midów, ten pokazany na stronie to 2ga wersja ta pierwsza nie miała tych pasków na sznurówkach. Co do tych szóstek to mieszane uczucia..ten swoosh w takim dziwnym miejscu

  (0)
 4. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  eee, dla mnie wszystkie lebrony są jakieś toporne, a już najgorsze to te zielone soldier V ! za darmo bym ich nie chciał 🙂 jeśli chodzi o flagową kolekcję LBJ, to podchodziły mi VIII chyba najbardziej.
  Te nowe soldiery bym mógł przetestować na orliku, gdybym znalazł w dobrej cenie – swoją drogą może polecacie jakis superwytrzymały obuw na outdoorowe boiska?

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu