fbpx

Nowe logo Phoenix Suns i New Orleans Pelicans

12

Nie znam się na projektowaniu graficznym, doborze kolorów, kreskach i technice powstawania dzieł wizualnych. Z malarzami i historią sztuki jestem na bakier, ale jak każdy: potrafię powiedzieć co mi się podoba, a co nie.

Od przyszłego sezonu Phoenix Suns i New Orleans Pelicans odświeżają swe barwy klubowe. Ma być nowocześniej i po męsku. Miejmy nadzieję, że pójdą za tym postępy na parkiecie, bowiem ostatni sezon był w wykonaniu obu drużyn, delikatnie mówiąc, katastrofalny. O  ile w przypadku Pelicans możemy mówić o jakimś pomyśle na przyszłość, Suns leżą i kwiczą – kompletnie bez wizji.

Kto wie, być może uda im się wyrwać z piątką dzisiejszego draftu samego Nerlensa Noela? Ciekawi jesteśmy co stałoby się wówczas z Gortatem… Tymczasem, jak Wam się podoba nowe logo wspomnianych organizacji?

WERSJA OFICJALNA:

zobacz więcej >>

1 2 3

12 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Suns jak dla mnie zmiana loga na lepsze nawet fajne, a logo Pelicans takie średnie…
  Pozatym już sama zmiana nazwy z Hornets na Pelicans mi się nie spodobała mimo tego, że nazwa ta może powrócić do Charlotte (co akurat jest spoko)

  (10)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  mi się podobają oba loga z pierwszej strony 🙂 reszta średnio, szczególnie Phoenix, ta czerń jak najbardziej pasuje 😉

  (7)
 3. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Może rzeczywiście trochę dziwnie to napisałem, ale skoro pisałem, że nie podoba mi się zmiana NO Hornets na Pelicans to przecież chyba logiczne, że nazwa Hornets powraca do Charlotte i o to mi chodziło.
  Zresztą napisałem to w jednym zdaniu więc tym bardziej widać, że o to chodzi

  (10)
 4. Odpowiedz

  Loga Pelikanów były publikowane już dawno i się jakoś przyzwyczaiłem, ale loga SUNS… to drugie wygląda jak stare, to trzecie wygląda jak logo Rockstar, a dwa następne jak niedokończony koncept… za to pierwsze jest kwintesencją… Czy oni myślą, że jak upodobnią swoje logo do Spurs to Beasleyowi urosną jaja i zacznie grać jak Leonard, a Dragic i Gortat staną się Parkerem i Duncanem…

  (2)
 5. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Mnie się tam podoba , jestem za tym żeby Suns opuścił Gortat , może OKC bo Perkins w tym sezonie się nie popisał 😉
  Pelicans może wyjdzie to na lepsze , Davis i nowe twarze , będzie super 😀
  A co z Charlotte Hornets ???

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu