fbpx

Co nowego u najlepszego polskiego dunkera

16

Wjechał nowy mixtape od Lipka. No i co? Pozostaje być dumnym, że Polak zalicza takie loty i jest w ścisłym topie dunkerów na świecie. Bywali już lotnicy przystojniejsi i bardziej plastyczni w ruchach, ale pod kątem wszechstronności i dynamiki – wsady Rafała to klasa sam a w sobie.

Lipek mierzy 189 cm

Nie wiem czy zbuduje na tym kapitał na przyszłość, ale co świata zjeździ, pozna znanych osób i przeżyje przygód – tego mu nikt, nigdy nie odbierze. Może namówimy go na jakąś serię postów dotyczących treningu i odżywiania, jak myślicie, zgodzi się? Chcielibyście?

Ostatnie Wpisy

16 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  No pewnie, że chcielibyśmy! Musze się nie zgodzić z jedną rzeczą. Śledzę swiat dunków tak samo mocno jak NBA i uważam, że mało kto rusza się tak plastycznie jak Lipek.

  (14)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  Mam nadzieję, że odkłada sobie kasę z wygranych konkursów pod poduszkę, bo poziomu, który obecnie reprezentuje nie można trzymać w nieskończoność. Mega paki!

  (3)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  nie interesuje mnie ile lat dochodził do takiej formy bo i tak wiem, że nic podobnego nie osiągnę, nie każdy się urodził żeby skakać

  (-5)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  kiedyś się zastanawiałem ile by miał w skoku w dal
  a tak ogolnie to jednak trzeba trzymać wage przy skakaniu, a sam basket wymaga jednak trochę wiecej siły niz ma Lpiek, no ale myslę, że i PLK by sobie mógł dac rade

  (0)
 5. Array ( )
  Odpowiedz

  Damn, jak można zadawać sobie pytanie jak poradziłby sobie w TBL. Lipek w kosza gra ale nie na aż tak wysokim poziomie, wiec ludzie, oddychajcie. Lipek dunkerem jest z górnej półki, ale przy całym szacunku do niego w TBL by sobie nie poradził.

  (2)
  • Array ( )

   @czarny24 W sumie masz rację . Zapomniałem że PLK to tak wysoki poziom że taki Hrycaniuk przy wzroście 206 nie potrafi zapakować piłki do kosza bo koordynację ruchową ma na poziomie 4 latka baaa jeszcze do kadry go biorą.

   (2)

Komentuj

Gwiazdy Basketu