fbpx

Noworoczne orędzie do narodu skandalisty Matta Barnesa

14

top

Matt Barnes to kolorowy ptak NBA. Nie będę po raz kolejny przywoływał historii jego burzliwego dzieciństwa, opowiadał o ojcu – wysoko postawionym handlarzu narkotykami, policjantach włamujących się do domu rodzinnego, wszechobecnej przemocy… Wystarczy, że weźmiemy ostatni rok:

-> w trakcie playoffs zwyzywał matkę… Jamesa Hardena, za co zarobił 50 tysięcy $ grzywny
-> Rihanna wyśmiała go publicznie za sugerowanie romansu
-> pobił Dereka Fishera, którego zastał we własnym domu z byłą żoną
-> został zwolniony przez Doca Riversa, panowie nie pałali do siebie sympatią
-> w końcu dostał dwa mecze zawieszenia za bójkę z Fisherem

Dodajmy, że chłop barwy klubowe zmieniał już dziewięć razy na przestrzeni dwunastu lat w NBA. Czy jest szczęśliwy? Oto jego orędzie noworoczne:

Dziękuję Bogu za 2016 rok. 2015 był bez wątpienia najgorszym w całym moim życiu. Straciłem dwie kobiety, które kochałem. Matkę moich dzieci, moją Psinę. Musiałem odejść od jedynej rzeczy, której kiedykolwiek pragnąłem, od WŁASNEJ RODZINY. Nazywają to karmą. Zostałem wytransferowany z drużyny oraz miasta, które kochałem. Mówią, że to biznes. Oszukała mnie gwiazda pop. Ma dziewczyna szczęście, że mam zasady i nie ujawniłem jej kłamstw. Bo przecież smsy i zdjęcia nie kłamią. Na koniec, jestem wciągnięty w “triangle offense” z byłą i konfidentem tzn. byłym kolegą z drużyny i przyjacielem. Grał mi za plecami, namieszał z moją byłą, został przyłapany, dostał w michę za bycie zdrajcą, a potem pobiegł na skargę na policję i do władz NBA. Zamiast przyjąć wpierd*l jak mężczyzna poleciał się skarżyć. Ja się nie skarżyłem więc dostałem dwa mecze zawieszenia od władz ligi. Takie życie.

1

Przypomina to jakiś reality show, koszmar, a wszystko dla waszej rozrywki. Dla tych, którzy uwielbiają krytykować, wyśmiewać, robić żarty i śmiać się (…) mówię o tym ponieważ miałem udział, przyczyniłem się do wszystkiego, co się wydarzyło. Nigdy nie byłem bez winy. Nie chciałem patrzeć trenerowi w oczy. Kilkukrotnie ostrzegano mnie przed tą dziewczyną. Potem sam przedstawiłem ją ludziom, których nazywałem przyjaciółmi.

1

Wyciągnąłem lekcję. Pozdrowienia dla wszystkich, którzy mieli ciężki rok. Jestem z wami (…) głowa do góry, zacieśnijcie krąg zaufanych ludzi, ufajcie instynktom. W życiu nie chodzi o to, ile razy upadasz, ale ile razy jesteś w stanie powstać. Szczęśliwego Nowego Roku. #THEBADGUY

1

df

Ostatnie Wpisy

14 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Wiesz-idiota lub nie-w życiu sobie namieszał i dobrze o tym wie. Szacunek za to że potrafił się przyznać do tego że spie***ył wiele spraw.

  (116)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  Szacunek dla gościa! Jak widać pieniądze to dla sporowców nie wszystko. Bad guy po przejściach, ciężkie miał życie i teraz nawet kiedy robi to co kocha i zarabia za to siano to i tak ma pod górkę, Jeszcze raz szacunek bo potrafi uderzyć się w pierś i mówi jak jest. Na zakończenie pozytywne przesłanie. Dla niego, dla mnie i dla wielu ludzi to był ciężki rok więc przyłączam się do życzeń Matta. Głowa do góry i do przodu! Pozdrawiam redakcję i czytelników.

  (75)
 3. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  “JESTEM Z WAMI”- Wy który mieliście ciężki rok, a nie macie co do gara wrzucić..

  Ja natomiast straciłem dwie laski, bo sam nie wiem co się dzieje w moim miejscu. PS. Znam Wasz ból, bo zarabiam 8mln rocznie.

  Wesołych Świąt, podpisano- Matt Barnes.

  (-40)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  Nikt nie rodzi się zły, to wychowanie i środowisko cie kształtuje. Matt raczej łatwo nie miał, mimo to wyszedł na ludzi. Jeśli całe to orędzie nie zostało napisane pod wpływem chwili to dla mnie idol, nie idiota.

  (44)
 5. Array ( )
  Odpowiedz

  sam jest sobie winien w wielu sprawach ale pokazuje też jak wyglada zycie gwiazd w NBA. Kobiety kochaja ich kase, Faceci zazdroszczą im lasek. I takim sposobem wytrwaja tam najsilniejsi psychicznie.

  Niestety gosc ma za duzo honoru i za duzo jaj jak na ta ligę. W tej lidze jak w kazdym wielkim biznesie wszystko załatwia sie za zamknietymi drzwiami, po cichu, żeby czasami liga nie straciła.

  A fisher to pajac. Zresztą trener tez z niego żaden:D

  (49)
 6. Array ( )
  Odpowiedz

  Fisher pokazuje klasę i doświadczenie.. sam bym gościa sklepał, gdybym zobaczył co wyprawia z moją kobietą. Życzyę wszystkim takich jaj jakie posiada Matt. Good bless Amerika

  (1)
 7. Array ( )
  Odpowiedz

  Nie rozumiem jak można tu Matta cisnąć w jakikolwiek sposób? Oczywiście do aniołków nigdy nie należał, ale dla mnie – i nie jestem jakimś jego fanem – rzecz jest prosta: facet potrafił zachować odrobinę honoru i godności w celebryckim świecie sportowców, gdzie żądzą zdrady, pieniądze i używki, a uczestnicy tych procederów zgrywają przed kamerami kumpli i udają, że nic się nie stało. Tyle w temacie.

  (8)
 8. Array ( )
  Odpowiedz

  Po co komentujecie, ze z%eb i tyle. O Fishu jakos nikt nie wspomina, a podprowadzil Mattowi zone. Ja na miejscu biedaka zrobilbym to samo, albo i gorzej..

  (-1)

Komentuj

Gwiazdy Basketu