fbpx

Parę sposobów na szczęśliwe życie wg Metta World Peace’a

10

Metta World Peace dowiedział się wczoraj, że jego kumpel Lamar Odom został odsunięty od drużyny Mavericks. Jak widać los byłego kolegi z drużyny wyraźnie nie jest mu obojętny, ponieważ znacząco posmutniał, o czym miała świadczyć 5-sekundowa chwila zadumy. Wszyscy wiemy, że MWP nie należy do osób, które chowają w sercu smutek. Oto kilka porad, których udzieliłby Odomowi, by ten mógł w końcu zacząć żyć szczęśliwie.

“Może wrócić i być chłopakiem od podawania piłek, a za rok znów zagrać. Oto co powinien zrobić. Byłby pierwszym chłopakiem od piłek, który potrafi grać. Wróć, zajmij się ręcznikami, a za rok grasz. Czemu by nie?”

“Lamar powinien zostać harcerzem, tak gdzieś na miesiąc, nosić uniform. Bawić się. W końcu dostaje kasę.”

Na pytanie o “sprawności”, które powinien zdobyć jako harcerz: “Musiałoby to być coś ze słodyczami, skittles, coś jadalnego, co dobrze smakuje.” (Odom uwielbia słodycze przyp.red.)

“Jaka jest najwyższa góra na świecie? Powinien na nią wejść. Iść i się na nią wdrapać. Zrobić coś, czego nikt jeszcze nie dokonał.”

Myślicie pewnie, co to ma być. Ani to śmieszne, ani wartościowe (przecież nawet dziecko w szkole wie, że Mount Everest został już dawno zdobyty). Otóż, nie przytaczalibyśmy cytatów World Peace’a gdybyśmy mieli poczucie, że żartuje. W obliczu jego własnych przygód, powyższe rady nie są niczym nadzwyczajnym. Jeśli chcecie poznać listę najdziwniejszych momentów w karierze tego zawodnika, zapraszamy > TUTAJ <.

10 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Ale GENIALNY pomysł na artykuł ^!^
  “Droga redakcjo czy moglibyście zestawić ze sobą te dwie nieprzeciętne osobowości NBA pod względem nietypowych zachować w trakcie kariery” Ron już artykuł posiada (jak przekierowuje nas granatowy napis “TUTAJ”) czas na Denisa…. ale by się działo…

  (0)
  • Array ( [0] => administrator )

   @Dejm8n: ale o Dennisie też już było, poszukaj w polu search na górze /\

   (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu