fbpx

Playoffowy trash-talk rządzi NBA

10

Na polu rywalizacji zostały już tylko cztery z szesnastu drużyn, które zakwalifikowały się do playoffs. Jak wielkim obciążeniem psychicznym jest walka w playoffs wiedzą tylko zawodnicy, którym przyszło mierzyć się o wysokie stawki w NBA i ich bliscy (bo nawet oni stają się obiektem słownych zaczepek). Nic dziwnego, że nerwy czasem puszczają. Przedstawiamy kilka ostrych wypowiedzi i ciętych ripost z tegorocznych playoffs, okraszonych sporą dawką łokci:

Spróbuj znowu (może się uda). Nie siedzisz na ławce bez powodu- żona Melo, La La Vasquez w swoim tweecie skierowanym do Jordana Crawforda, po tym jak kamery uwieczniły go rzucającego wyzwiska pod adresem żony Melo (0:33 na tym filmiku)

1

https://www.youtube.com/watch?v=opHXoKOYHFs

Co ciekawe, Crawford twierdził, że tylko odpowiadał na zaczepki Anthonyego:

Ja go nie znam, tylko odpowiadałem na to co on mówił. Musiałem jakoś zareagować.

1

Wierzycie?

Jechaliśmy na pogrzeb, ale wygląda na to, że to nas pochowano. Koszykówka to upokarzajca gra.- imprezowicz J.R. Smith o przegranym meczu nr 5 z Celtami w MSG

1

https://www.youtube.com/watch?v=NFDFc7mPX8k

czytaj dalej >>

1 2 3

Ostatnie Wpisy

10 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  Zastanawia mnie przyszłość w NBA, już i tak gra została ugrzeczniona do granic, strach pomyśleć jakie będą kolejne pomysły.

  (12)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  ostatnio też miałem taka sytuacje piłka w parterze i walka o nia ostro siłowa przez ładnych kilka sekund, praktycznie zapasy rodem z ringu, jak juz wstałem a troche siły mam przez jakieś 15 minut nie miałem sił rzucic celnie do kosza nie mówiąc juz o ostrej zadyszce-to jest właśnie to po co to sie robi, zwłszcza przeciwko strzelcom lub njlepszym zawodnikom. Jeżeli uda sie wykluczyc takiego zawodnika by miał z tego powodu gorszy dzień naprzykład i uda sie taki mecz wygrać to robiąc ostteczny bilans zyskuje sie kupe forsy mówię o wygranym meczu, bo bez problemy znajac wszystkie wydatki da sie policzyc wartość wygranego meczu tak w kontekście rs jak i PO

  (-6)

Komentuj

Gwiazdy Basketu