fbpx

Poster Dunk of The Year 2016

13

Prezentujemy wczesnych kandydatów do nagrody Poster Dunk of The Year 2016. NBA zostawiam w spokoju, każdy pamięta co DeMar DeRozan uczynił skaczącemu do bloku Rudy’emu Gobertowi, ale było to w listopadzie 2015 no a poza tym niewiele może się równać poniższym. Przynajmniej nic mocniejszego sobie nie przypominam. Gotowi?

#1 Jordyn Adams

Szesnaście lat, 185 centymetrów wzrostu. Powszechnie uznawany najlepszym bejsbolistą (!) rocznika 2018, gra od piątego roku życia, syn trenera futbolu amerykańskiego. Tyle udało mi się ustalić. Od siebie dodam tyle: kot. Zakres ruchowy ukraińskiej gimnastyczki.

#2 Melvin Lee

Luty 2016, liceum Riverside w Milwaukee. Ten chłopak mierzy 165 centymetrów wzrostu! Ziomki w niebieskich koszulkach schowali twarze w koszulki, patrząc w otępieniu. Co mówią przepisy na takie zagranie? Chyba koniec meczu, co?

#3 Gal Anonim

Nie mam pojęcia kto i po czyich plecach się wspiął, ale chciałbym tak choć raz przed śmiercią. Najlepiej w jakimś poważniejszym meczu. Crazy!!!

Macie coś mocniejszego z meczu? Może jakieś domowe zbiory/ nagrania, hehe.

Ostatnie Wpisy

13 comments

 1. Array ( )
  What Can I Say Only LBJ 26 sierpnia, 2016 at 18:00
  Odpowiedz

  A jesteście pewni, że ten Gal Anonim to 2016, wydaje mi się że jakiś czas temu to widziałem? Ale w sumie mamy już prawie wrzesień… Gimbaza jak tam nastroje ?? 😀

  (10)
  • Array ( [0] => administrator )

   jeden zrobi szpagat, inny ledwie zegnie nogi pod kątem 90 stopni. Jeden pocałuje się w łokieć, drugi nie jest w stanie samodzielnie założyć skarpetek albo usiąść po turecku. To się nazywa zakres ruchu w stawie. Widziałeś jak odwiódł ramię w tył ten typek na miejscu pierwszym? pozdro! 🙂

   (3)

Komentuj

Gwiazdy Basketu