Powrót Westbrooka, Eric Bledsoe = kieszonkowy LeBron

11

Podoba mi się waleczna postawa pod koszem jednego z braci Morrisów, zdaje się Marcusa. Myślący, trzeźwy banger, na dodatek potrafi zmierzyć z dystansu.

W czwartej kwarcie dochodzą rywali gospodarze, trochę za swobodna jest momentami koszykówka Suns, co wykorzystuje stary wyga KD. Imponuje mi Bledsoe, gość trzyma wynik, robi grę, jest jak kieszonkowy LeBron James. Nie do zatrzymania są jego wjazdy pod kosz, podobnie jak po drugiej stronie w przypadku Westbrooka. Kosz za kosz, jednak niewielką przewagę utrzymują OKC. W końcu to finaliści ligi sprzed półtora roku.

[vsw id=”-rniTAOHm0M” source=”youtube” width=”690″ height=”420″ autoplay=”no”]

Kosztowna była strata Bledsoe w ostatniej minucie, co prawda po plecach sędziego, ale piłka znalazła się w koszu Suns. Ostatecznie 103-96 zwyciężają Thunder po ambitnym meczu z obu stron.

Staty

Eric Bledsoe 26 punktów, 14 asyst, 7 zbiórek, 3 przechwyty, 8 strat, 10/12 z linii rzutów wolnych