fbpx

Premiery kicksowe: lądują w tym tygodniu (8-16 sierpnia 2014)

18

Moja buciana choroba postępuje! Jest już naprawdę źle, zwłaszcza odkąd zdałem sobie sprawę, że mam w szafie kilka par, których nie nosiłem ANI RAZU! Kolejny symptom: książki powędrowały do piwnicy, ich miejsce zajęły kartony z kicksami.

A najgorsze jest to, że chcę więcej. Czytam o reedycjach retro, przeglądam aukcje i tajne fora w poszukiwaniu niebanalnych kolorystyk. Zwariowałem.

Mówiąc to mam dla Was wybrane premiery tego tygodnia. Pora abyście zdali sobie sprawę, że niektóre modele nigdy nie trafią na rynek polski, ale przy odrobinie szczęścia i refleksu można je skubnąć! Jak mniemam, owo “skubanie” leży w naszym, polskim charakterze. Przynajmniej tak mi się zdaje…

No dobra, lecimy tutaj. Nawet jeśli nie zamierzacie urządzać polowań na kicksowe perły, przynajmniej co nieco się wyedukujecie na temat rynku “luksusowego obuwia sportowego”.

Air Jordan 6 “OG Spizike”

premiera: sobota 9 sierpnia, 9:00

1

1a

1b

1d

ZOBACZ WIĘCEJ >>

1 2 3

Ostatnie Wpisy

18 comments

  • Array ( [0] => administrator )

   jeden wydaje na fajki, inny na alkohol. ja wydaję na kicksy 😉 pozdro!

   (71)
 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Jordan Brand stworzył wyimaginowaną potrzebe posiadania jak najwięcej par butów i później chodzą snickerheady co mają w szafie kilka par butów, których nie nosili. Przypomina mi to zombie od Appla : nieważne co wyjdzie, trzeba to mieć! Mistrzowie marketingu. Your money tho…

  (27)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  jak się wydaje na fajki to się je pali, alkohol pije, a w butach chodzi, pozdro / przestań się przechwalać admin, to (chyba) nie strona dla bogatych, bo nie wszystkich stać na każdą zachciankę / BEETHOVEN (nie wiem skąd nazwa) spoko są

  (3)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  A….. sie chwali a jeśli te buty mu się podobaja to ma gust jak świnia kaszel. Słaby.

  Retro 6 jeszcze ok ale takie jednokolorowe nudne. a pozostałem to tandeta.

  A nie ma się czym chwalić panie drogi. Jesteś zmanipulowany poprzez wielkie korporacje wmawiające Ci, że musisz mieć nowe buty, że musisz kupować kolekcjonerskie edycje za 1000 zł bo musisz.

  Jakiś czas temu coś takiego uznanoby za chorobę i marnotrawienie pieniędzy. Bo jest właśnie tym. Tak jak nie powinno się popierać posiadania przez kobiety 100 par butów których nie użyją nigdy tak nie powinno się popierać kupowania butów po to by je tylko posiadać.

  Chęć posiadania dla posiadania, coś co psuje świat.

  (2)
 4. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Boję się, że kiedyś trafię na konkretną promocję “szóstek”, kupię je za ostatnie pieniądze i nie będę miał co jeść przez miesiąc.

  (6)
 5. Array ( )
  Odpowiedz

  Jak zwykle, pokazał się “lepszy” towar to hejterów masa. Zwyczajna zazdrość i tyle. Admin – gość w moim wieku 35+, pracuje to zarabia. Do tego wcale nie trzeba mieć nie wiadomo jakiej kasy, żeby kupić sobie buty za 700 zł. Nawet co jakiś czas wydać 3k można i nic się nie stanie. Porównując wakacje 2 osoby + 2 dzieci, gdzieś w Europie, żeby nie było – 8-10k leci w tydzień i nikt pretensji nie ma. Na papierochy rocznie wydają paląć pół paczki dziennie: to jest 15dni x12mc x 13zł = 2340 zł. Pozdro

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu