fbpx

Ranking ESPN: kolejna gwiazda znieważona, poznaj półfinalistów Eurobasketu

38

42. Otto Porter (116)

Dostał astronomiczną kasę, będzie musiał udowodnić swą wartość, liczę na dalszy rozwój w grze z piłką.

41. Hassan Whiteside (32)

Center w starym stylu, zaimponował mi w 2. części sezonu, 100% zaangażowania, grał z 13 szwami na dłoni.

40. Al Horford (22)

Niby się kończy, nie zbiera i w ogóle słaby, ale w ostatnich playoffs był najlepszym podkoszowym ligi.

39. DeMar DeRozan (30)

Kolejna, obok Melo, zniewaga ze strony ESPN, pracę nóg DeRozana podgląda KD, nie do zatrzymania 1-na-1. Cholerka, dajcie mu sprawniejszego taktycznie trenera, a rozkwitnie jeszcze bardziej.

38. Jae Crowder (56)

Lubię gościa, ma charakter i serce do gry, broni, trafia z rogów parkietu, ale serio? Przed DeRozanem?!

37. Eric Bledsoe (43)

Utalentowane, wyżyłowane chłopisko bez cech przywódczych, w Phoenix natłok talentu, czyżby transfer?

36. Myles Turner (50)

Młody center trochę przedwcześnie staje się liderem ekipy, oby się odnalazł w nowej roli.

35. Khris Middleton (niesklasyfikowany)

Ścięgno udowe już naprawione, ma wszystko by być gwiazdą, tylko styl gry wyjątkowo nieśmiały.

34. Kemba Walker (38)

Koło napędowe Hornets, wchodzi w swój prime, ciekawe co pokaże do pary z Dwightem Howardem.

33. Isaiah Thomas (29)

Mikrus boryka się z kontuzją biodra, u boku LeBrona powinien być jeszcze groźniejszy ofensywnie.

32. Joel Embiid (58)

Najbardziej utalentowany center dzisiejszej NBA, czy zdrowie pozwoli wykorzystać potencjał?

31. CJ McCollum (26)

Efektywny, nienagannie wyszkolony i pracowity strzelec. Druga opcja Portland z zakusami na więcej.

Kolejna dwudziestka już jutro. Stay tuned. Na koniec mam dla Was kolejną porcję kodów zniżkowych na NBA2K18, oto one:

Link do sklepu: GWBA/sklep2k18

Digital: NBA2K18-muve-digital  
PS3 i X360: NBA2K18-muve-og
PS4, XOne, NS: NBA2K18-muve-ng
NBA 2K18 Legend Edition: NBA2K18-muve-lgnd
NBA 2K18 Legend Edition Gold: NBA2K18-muve-lggld

Trzymajcie się, dobrego dnia!

1 2

38 comments

  1. Array ( )
    Odpowiedz

    DeRozan póki nie zacznie trafiać trójek nie ma co liczyć na wyższe miejsce, półdystans dobry na bicie statów w RS ale w PO chodzi o rozciągnięcie gry, jak największy spacing a on tego nie daje :/ Lubię go ale bez trójki wyżej nie będzie. W ostatnich PO ile trójek trafił ? 1 ?

    (-13)
  2. Array ( )
    Odpowiedz

    Poprzednie kody lepsze. Dziś dostałem klucz z MUVE i wstępnie pobieram. A wszystko za 49zł 🙂 🙂 sztos!! Dzięki GWBA!

    (-6)
    • Array ( )

      Czyli Ty jestes po prostu jednym z cebulakow, ktorzy uzyli kilku kodow, blokujac innym mozliwosc zakupu gry z obnizka. Faktycznie jest sie czym chwalic, brawo! Jakie to polskie 😀

      (8)
  3. Array ( )
    Odpowiedz

    No, no Minnesota w tym sezonie chce być bardzo widoczna… W takich strojach spokojnie mogą ganiać przez śniegi, latać na miotłach, jeździć na rowerach, oby tylko widzieli się wzajemnie na boisku.

    (20)
  4. Array ( )
    Odpowiedz

    Wczorajsze ćwierćfinały były dużo słabsze od poprzednich par, niestety, ale parę wniosków można wyciągnąć:
    – Shved to Rosja, zaczął beznadziejnie, do przerwy miał skuteczność 1/7 i 4 straty, i Rosja przegrywała, w drugiej połowie się obudził i prześcignęli Greków, tym samym poznaliśmy czarnego konia turnieju, ograć w fazie pucharowej Chorwatów i Grecję to nie przelewki. Nie ma na turnieju drugiej ekipy tak bardzo uzależnionej o jednego gracza i szokujące jest to, jak doskonale Sborna na tym wychodzi. Shved jest szalony, oddaje bardzo trudne rzuty, widać, że nie jest rozgrywającym po tym, jak banalnie proste straty nieraz popełnia, niby nie puszcza piłki w ruch… Ale posiadania takiego zawodnika to skarb, cała obrona musi skupiać się na nim i on to wykorzystuje, do tego jest automatem na linii rzutów wolnych, a wymusza je mistrzowsko. Tytaniczną prace od koszami wykonuje Timo Mozgov, bezbłędnie bronił wczoraj pod koszami, do tego po łatwości wykańczania widać te lata w NBA, świetnie współpracuje ze Shvedem. Przyznam, że żal mi Greków, ale trochę sami się prosili o tę porażkę, żenada z osobistych, a grali ładniej niż Rosja. Printezis biegał do kontr jakby miał 20 lat, Papanikolaou jak zawsze łatał wszelkie dziury, Calathes rewelacyjnie napędzał szybkie ataki, wbijał pod kosz i grał tyłem, tylko po co rzucał za trzy 8 razy, skoro wiadomo, że żaden z niego strzelec? Zabrakło też lepszego trenera, czemu decydująca akcja to 1vs1 Bourousisa przeciwko Mozgovowi!? Timo wzorowo to wybronił i było po ptakach.
    – Najsłabszy mecz niestety został na koniec, a szkoda, bo bardzo liczyłem na ładne widowisko w tym spotkaniu i czekałem na nie. Siła pod koszem Serbów w stosunku do tego, co zaoferowali Włosi była przerażająca, statystyka zbiórek to tylko cyfry, ale oddaje tę dominację, 44 – 19, przecież to rzeźnia, Włochy miały na koncie 7 zebranych piłek i tylko 4 w obronie przez całą pierwszą połowę i strasznie było to widać w grze. Marjanović z Kuzmiciem skakali po głowie beznadziejnemu Cusinowi, on zresztą chyba zawsze gra słabo, do tego obwodowi zgarniali zza pleców rzuty po pudłach, a jak na plac wszedł waleczny Biligha, to nie miał żadnych szans wybronić akcji w grze tyłem w wykonaniu Bobana ani Ognjena. Mesina jako genialny trener widział tę słabość i nakazał odpuścić zbiórki w ataku, żeby przynajmniej kontry bronić, ale co z tego, jak nawet wtedy Serbowie dobijali co chcieli pod atakowanym koszem. Belinelli strasznie bez formy zza łuku, 2/10. wymuszał trudne rzuty, a szkoda, bo jak atakował obręcz to wychodziło mu znacznie lepiej. Bez formy strzeleckiej jest też Bogdanović, kolejny mecz, gdy strasznie pudłuje za trzy, lecz po raz kolejny nadrobił to atakami na obręcz. Ruch piłki w Serbii jest bardzo dobry, mnóstwo ścięć pod kosz, lubią napędzać grę, bardzo dobrze do kontry biega zwłaszcza Lucić i stawiam, że Rosja nie da im tym razem rady w półfinale. Boban będzie miał dużo trudniejszą przeprawę z Mozgovem, ale gra bardzo dobry turniej i myślę, że swoje zrobi i w tym meczu.

    (9)
  5. Array ( )
    Odpowiedz

    Ciekawe jak ekipą europejska poradziłaby sobie w NBA? Powiedzmy: Dragic, Callates, Szwed, Bellinelli, Bogdanovic, Bogdanovic, M.Gasol, Markkanen? Nie mam tylko kandydata na PF, rozważałem Hrycaniuka, ale po namyśle zrezygnowałem.

    (17)
    • Array ( [0] => subscriber )

      Ja myslalem rowniez na Porzingisem, ale po porownaniu go z Hrycaniukiem zdecydowalem sie na Polaka. Adam bije go na głowe warsztatem, ma lepszy pick and pop, zabojczy poldystans i ogromna przewage talentu nad Lotyszem.

      (32)
    • Array ( )

      Jeszcze zamiast Dragicia Koszarek z jego dynamiką i eksplozywnością , Ponitka za Szweda, lepszy kozioł, trójką i skill set oraz zamiast przereklamowanego wychudzonego Gasola, dałbym Karnowskiego, bo masa się przyda pod koszem na wychudzonych centrów w NBA, będzie ich przestawiał jak tyczki.

      (2)
  6. Array ( [0] => subscriber )
    Odpowiedz

    Podobnie jak z Melo tak w przypadku DeRozana autor ponownie nie odrobił pracy domowej ze statystyk i oparł się jedynie na PPG. Niestety DeRozan wygląda niewiele lepiej od Melo więc i pozycja niewiele lepsza.

    (-4)
  7. Array ( )
    Odpowiedz

    Isaiah Thomas – “u boku LeBrona powinien być jeszcze groźniejszy ofensywnie”

    Jak może być groźniejszy skoro będzie skazany na catch and shoot bo piłki na nie zobaczy?Na pewno nie gdy na parkiecie będzie również LeBron. Ruch piłki w Cleveland również stoi bo LBJ bawi się w point guarda.
    Plus kompletna indolencja taktyczna oraz kulawe chowanie w obronie za sprawą trenera statysty… W żaden sposób to się nie może udać. Co więcej rankung jest oparty o to jak będą wyglądały statystyki graczy w nadchodzącym sezonie, a staty Thomasa polecą na łeb na szyję.

    (3)
  8. Array ( )
    Odpowiedz

    Ten ranking jest trochę śmieszny. Przestałem na to patrzeć jak top5 picków draftu nie były po kolei. Bo z jakiej paki Lonzo tak wysoko, a Fultz nisko? Bo w letniej skręcił kostkę, szanujmy się, mvp dostał kuzma, który raczej nie będzie w pierwszej 5 lakers. Może jeszcze Durant przed Lebronem, Westbrookiem bądź Davisem. Czekanko!!

    (1)
  9. Array ( )
    Odpowiedz

    DeRozen tak daleko? Czyżby ESPN wiedzą coś o czym My nie Wiemy? Przecież to niesprawiedliwe myślę, że Thomas też za daleko.

    (-1)
  10. Array ( )
    Odpowiedz

    Projektanci strojów wilków chyba za dużo naoglądali się piłki nożne, tam nawet te jaskrawe stroje wyglądają na tej trawie beznadziejnie, a co dopiero na parkiecie…

    (-1)
  11. Array ( )
    Odpowiedz

    Kolory koszulek to taki trend, który następuje dotyczy barw monochromatycznych w projektowaniu wnętrz też jest to już widoczne
    Obstawiamy, który będzie Marcin Gortat w klasyfikacji Espn?

    (0)
  12. Array ( )
    Odpowiedz

    Embiid wyżej w rankingu niż DeRozan, Thomas i Kemba Walker, a patrząc po pozycji to nawet wyżej niż Whiteside…proszę was, to jakiś żart. Nie ukrywam jest bardzo utalentowany ale nie jest lepszy niż gracze wymienieni wyżej

    (3)

Komentuj

Gwiazdy Basketu