fbpx

Razem z pomnikiem Shaqa pojawiło się TO…

9

Tydzień temu odsłonięto statuę Shaquille O’neala. Kiedy na fejsbuku zapytałem, czy zasłużył na pomnik, w ciągu paru minut chyba z pięćdziesiąt osób napisało, że “zadaję głupie pytania” i że “oczywiście, oczywiście”. No to jak oczywiście to zobaczcie co skłoniło LSU (Louisiana State University) do postawienia pomnika akurat temu, z tysięcy swoich absolwentów. Najrzadszy z najrzadszych highlightów NBA jaki widziałem w sieci… musicie to obejrzeć!

Ostatnie Wpisy

9 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  absolutnie zdominował parkiety NBA. Sięgał tak wysoko, jak teraz Howard, był szybszy od większości centrów, silny jak żaden. świetny film.

  (-1)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  Gdyby tak cielska nie nabrał z biegiem kariery, to aż strach myśleć, co by się działo. On by niszczył wszystko i wszystkich. Na tym filmiku w niektórych momentach rusza się jak baletnica, biorąc pod uwagę jego warunki fizyczne.

  (-1)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  najszybsze,cholernie silne sto-kilkadziesiat kilo jakie w zyciu widzialem…czemu odszedles z orlandoo?;/;/32# powinno wisiec pod dachem hali obok #1 i napisu nba world champions…co nie dane bylo temu miastu udalo sie gdzie indziej…zasluzyles wielkoludzie..

  (-1)

Komentuj

Gwiazdy Basketu