fbpx

Spurs mają nowe mundury

11

Nie chcę zgrywać mądrali, ale ten rodzaj wojskowego kamuflażu nazywa się… no dobra nie wiem, pomóżcie.

Władze klubu z Teksasu chcą zarobić trochę pieniążków, a przy okazji oddać hołd siostrom i braciom służącym w armii amerykańskiej.

Słowo wyjaśnienia: Spurs mają szczególnie dużą populację żołnierzy/ kibiców, bowiem na terenie miasta znajduje się aż siedem baz wojskowych, a po barach San Antonio prawdopodobnie kręci się więcej krótko przystrzyżonych 40-letnich weteranów wojennych niż punktów zdobył w całej swej karierze Tim Duncan.

Chłopaki założą swe “mundury” 13 listopada w meczu przeciwko Wizards. Stroje rzecz jasna zostały zaprojektowane przez firmę Adidas, oficjalnego producenta jerseyów NBA -> do kupienia na oficjalnej witrynie klubu. Z książeczką wojskową rabat wyniesie do 40% hehe. Tymczasem, w roli modeli wystąpili standardowo człowiek o dłoniach większych niż czerpaki do ziarna: Kawhi Leonard oraz specjalista trzypunktowy: Danny Green. Jak Wam się podobają ich wdzianka?

https://www.youtube.com/watch?v=sS6L0QxwGrM

Skoro już jesteśmy w San Antonio, co słychać i jakie są nastroje w klubie po nieszczęśliwie przegranych na początku czerwca finałach?

czytaj dalej >>

1 2

Ostatnie Wpisy

11 comments

Komentuj

Gwiazdy Basketu