fbpx

Sześć typów graczy najbardziej lubianych i szanowanych przez kibiców

21

#1 Spacerujący w powietrzu

Wyjątkowo rzadkie okazy, którym natura nie poskąpiła uroku. Ich “powietrze spacery” są ozdobą każdej kolekcji DVD czy sieciowych highlightów. Podobnie jak piękne motyle – żyją krótko. Nieczęsto udaje im się “przepoczwarzyć” w solidnych, technicznych zawodników. Kiedy umiejętność latania zanika – giną.

Rodney Carney

Clyde The Glide Drexler

Michael Jordan

ZOBACZ WIĘCEJ >>

1 2 3 4 5 6

Ostatnie Wpisy

21 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe kubson
  Odpowiedz

  A mnie brakuje jednej kategorii. Nazwałbym ją heat check guys(za Billem i Jalenem). Generalnie chodzi o wybitnych strzelców, którzy rozgrzewają się szybciej niż mikrofala w Twojej ulubionej budzie z zapieksami. Serio, jak Steph Curry czy Jamal Crawford zaczynają dryblować a potem palą niewiarygodną tróję to człowiek skacze z fotela. Historycznie to najlepszym przykładem jest Bird.

  (8)
 2. Array ( )
  Zdjęcie profilowe Ciuus
  Odpowiedz

  dsds
  A od kiedy to pierścień jest wyznacznikiem czegokolwiek ??

  Żeby zdobyć pierścień zapracować musi cały zespół i nie ważne jak dobry byś nie był bez zgranej paczki jest to po prostu niemożliwe 🙂

  (18)
 3. Array ( [0] => contributor )
  Zdjęcie profilowe kmn
  PATRON
  Odpowiedz

  vincenty rulez i nie ma ch..a we wsi. było wielu wyśmienitych lotników jak clyde, kemp, dominique, julius, majkel itd ale to co nawyprawiał VC przyprawiało mnie zawsze o mega gęsią skórkę. kto niedocenia jego kunsztu nie tylko “lotniczego” ten trąba 🙂 albo ślepak…
  http://www.youtube.com/watch?v=JLkC_Jgvy5o

  no i faktycznie jak ktoś wyżej wspomniał zabrakło duncana w profesorach. od razu o nim pomyślałem.
  od siebie proponuję kategorię: koszykarz nie umiejący rzucać, czyli np shaq, szczudło, de andre i dziesiątki,setki innych.

  (2)

Gwiazdy Basketu