fbpx

T-DUB, najlepszy mały dunker wszechczasów?

25

Imię i nazwisko podejrzanego: Terry Cournoyea

Pseudonim: T-Dub

Wzrost: 175 cm

Waga: brak danych

Data urodzenia: 1986

Miejsce pochodzenia: Minnesota

Wyskok dosiężny: 134 cm

Podejrzany o: obrabowanie Spuda Webba z tytułu najlepszego małego dunkera wszechczasów oraz nielegalne spacery w powietrzu.

Komentarz oficera dyżurnego: T-Dub to czarnoskóry Bruce Lee, który w młodości musiał wpaść do kociołka z miksturą druida Asteriksa albo najeść sproszkowanej mieszanki dynamitu i flar sygnalizacyjnych. Nie lubić poniższego filmiku może jedynie grawitacja.

Ostatnie Wpisy

25 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  W nba by przypakował i by mu się ten wyskok zjebał ale godny podziwu jest… Ja to bym się jednak troche bał na jego miejscu na niefortunne upadki… Jak on leci i jego cienkie nóżki źle upadną kiedyś może się to dla niego źle skończyć czego mu oczywiście nie życzę 🙂 Kozak który poświęcił wiele… Pozdrawiam

  (-1)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  ma chłopak windę, niema co ! jedna rzecz rzuca się w oczy. Wszystkie wsady mają wspólny mianownik – piłka łapana jest po koźle ( typowe dla dunk contest). Ciekawe ile z tej windy by stracił gdyby sytuacja była meczowa np kontra – wyjście w powietrzny spacer z piłką w rękach ?

  (1)
 3. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  @petr – Obejrzyj sobie wiecej filmikow z T-Dubem. Biegnac z pilka potrafi zrobic 540 (swoja droga 540 z narzutu to by bylo cos!), mlyna nad stojaca osoba i to na pelnym wyciagnieciu reki, pod noga nad stojaca osoba (a to chyba niewiele osob potrafi zrobic – widzialem tylko moze z 3 paki pod noga, biorac rozped z pilka w rekach), oraz wiele innych niesamowitych dunkow. Ogolnie to koles jest nie z tej ziemi 🙂

  (2)

Komentuj

Gwiazdy Basketu