fbpx

Trwa Drew League, najstarsza liga amatorska w USA

10

-> 21-letni Mamadou N’Diaye mierzy 229 cm wzrostu i choć pochodzi z Senegalu, do szkoły średniej uczęszczał już w Simi Valley, godzinę drogi na północny zachód od Compton. Po przyjeździe do Stanów okazało się, że w jego mózgu tkwi guz wielkości piłki do golfa, który naciskając na przysadkę mózgową sprawia nadmierną produkcję HGH. Nastoletniego Mamadou zoperowano dzięki współpracy fundacji szkolnej. Dziś jest zdrów. To będzie jego trzeci rok studiów, zrezygnował z udziału w tegorocznym drafcie NBA, bowiem wszyscy zgodnie wróżyli mu co najwyżej D-League. Jak widać na poniższych obrazkach, bardzo chce przekonać do siebie ligowych skautów. Drew League to bez wątpienia kuźnia talentów:

1

-> A oto kilka innych, dobrze znanych kibicom NBA twarzy. Jak widać nie zawiódł też sponsor tytularny imprezy, czyli marka Nike. Zeszłoroczni mistrzowie, ekipa Hank’s Houdini’s All-Stars otrzymała Kobe X w unikalnej kolorystyce:

jm

pa

sp

ki6

ZOBACZ WIĘCEJ >> 

1 2 3

Ostatnie Wpisy

10 comments

  1. Array ( )
    Odpowiedz

    Davis to taki typowy talent w ciele trochę krępego rozgrywającego. Myślę, że on nawet jak by ważył 20 kg więcej też by się podobnie poruszał. Gdyby nie to, że wyszedł z rutyny rozgrywania meczów w NBA to mógłby być jeszcze zawodnikiem jak np Andre Miller jedynka wchodząca z ławki dająca sporo dobrej gry

    (32)

Komentuj

Gwiazdy Basketu