fbpx

Urodziny Johna Walla

4

John Wall –  numer 1. zeszłorocznego draftu oraz nadzieja Wizards – nareszcie pełnoletni. Tylko co to właściwie znaczy pełnoletni? Może wziąć ślub? Głosować w wyborach? Trafić za kratki za czyn zakazany? Założę się, że dla większości z czytających określenie pełnoletniość = możliwość legalnego kupowania i spożywania wódy… No właśnie, jak to jest, że w Anglii można w pubie kupić browara mając 13 lat, w Polsce od osiemnastki, a taki John Wall z USA musi czekać, aż do 21. urodzin? W każdym bądź razie mamy dla was fotki z jego imprezy urodzinowej.

Dlaczego Wall nie ma na sobie koszulki oraz czym jest wysmarowany na twarzy – pozostaje zagadką. W trakcie przyjęcia w domu byli obecni goście z Reeboka, którzy wręczyli solenizantowi tajemnicze pudełko. Widzicie jego “zajar”? (zdjęcie 1.) Problem w tym, że w pudełku znajdowały się buty, w których Johny “Ściana” od jakiegoś czasu codziennie popyla na sali. Chłopak nie dał rady ukryć zawodu (zdjęcie 2.) ale, że jest teraz “pełnoletni” przypozował z Zigsami jak przystało na prawdziwego profesjonalistę (zdjęcie 3.)

Buty nazywają się “Grown Ass Man” Wall Season 2: ZigEncore. Są brzydkie (albo Reebok zatrudnia nowych projektantów albo zmienia logo, które nigdy nie będzie wizualnie atrakcyjne). Są drogie (210 dolarów za parę). Ale i tak: “stówka” dla Johna W.

Ostatnie Wpisy

4 comments

  1. Array ( [0] => subscriber )
    Odpowiedz

    But nie jest zły ale i tak jeśli chodzi o reeboki to nic nie przebije answerów. Osobiście kiedy słyszę reebok i basketball w jednym zdaniu to pierwsze co mi przychodzi do głowy to Iversony 😀

    (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu