fbpx

Weekendowy przegląd transferów i wydarzeń NBA

16

Weekend za nami: na turniejach ulicznych w całej Polsce ścieraliśmy się pod koszem, grały amatorskie ligi pod gołym niebem, podwórkowi wojownicy łupali 1-na-1. Za oceanem trwa walka o kontrakt w lidze letniej w Las Vegas, Drew i Goodman League dostarczają highlightów, a menedżerowie klubów wciąż negocjują. Oto, co dzieje się aktualnie za kulisami NBA:

Trwają przepychanki o Nate’a Robinsona

Jak donoszą szpiedzy amerykańscy, zainteresowani usługami KryptoNate’a są: Nuggets, Raptors i Knicks. Nikomu nie trzeba chyba przypominać, jak dzielnie ten 29-letni obrońca na minimalnym kontrakcie walczył w playoffs. Jego średnie w 12 meczach PO wyniosły 16.3 punktów oraz 4.4 asyst.

Nate stwierdził, że rozważy powrót do Nowego Jorku, jeżeli nie otrzyma lepszej oferty gdzie indziej. Raptors również chcieliby go na zmiennika Kyle’a Lowry. Chłopak chce iść za pieniędzmi i nie dziwię mu się.

Celtics nie chcą Humphriesa i Wallace’a

Niewiele czasu potrzebowali włodarze Celtów by przekonać się do możliwości Geralda Wallace’a (10 mln $ za ten i następny sezon) i Krisa Humphriesa (12 mln $ za ten sezon). Obecnie trwają nerwowe ruchy w celu ich wytransferowania. Jak sensownie wyjaśnić sprowadzenie obu panów do Bostonu w zamian oddając na Brooklyn legendy klubu? Czyżby Danny Ainge uważał, że łatwiej będzie mu znaleźć chętnych na usługi Humphriesa niż Paula Pierce’a? Good luck with that bruh!

Kevin Durant bez formy?

KD bawi się basketem, jak co roku jeździ po kraju ze swoim plecaczkiem i grywa w lokalnych rozgrywkach. Będąc w okolicach rodzinnego Washingtonu wpadł na mecz Goodman League. Rzecz jasna zdominował grę, ale tę akcję chciałby chyba powtórzyć. Co to było? Wyjątkowo słaby layup. Dobrze, że spadek formy przypada u KD na offseason…

czytaj dalej >>

1 2

Ostatnie Wpisy

16 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe Dodox
  Odpowiedz

  Lakers dobrze zrobili podpisując Johnsona i Younga , tacy strzelcy się przydadzą w LA , chciałbym Nate’a z powrotem w NY , było by świetnie 😀

  (-28)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe D.Roseeee
  Odpowiedz

  Żeby tylko w Houston Howard nie chciał przejąć steru… Niech James tam rządzi a Dwight niech sie podporządkuje… Bo nic z tego nie będzie. Harden zasłużył na swoją drużynę a Dwight nie za bardzo….

  (23)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  czy Knicks mają jakiś szerszy roster? Nie wiem, jak oni w jednej drużynie chcą pomieścić tylu zawodników z aspiracją do startera/20 kilku minut z ławki..

  (2)
 4. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe KuTi
  Odpowiedz

  WOW!!! Naprawdę jeden block i już sądzicie, że to jest spadek formy…. Czemu nie napisaliście ile rzucił czy coś. Tylko od razu spadek formy bo ktoś go zbloczył… Naprawdę czasami trzeba się zastanowić co się piszę 🙂

  (6)
 5. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe Puter
  Odpowiedz

  Panowie, jak sami napisaliście zdominował grę. Skoro zawodnik dominuje grę to gdzie tu spadek formy? Jedna akcja o niczym nie świadczy. Poza tym to blok ładny 😉

  (3)
 6. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe Boro
  Odpowiedz

  Widzę, że oprócz hejtowania LeBrona popularne stało się hejtowanie Dodoxa, @heat Robinsona oddali do Portland z tego co pamiętam, Nate do Clipps!

  (2)
 7. Array ( )
  Zdjęcie profilowe Shorty10
  Odpowiedz

  Nie róbmy z Duranta nad człowieka. Każdemu się zdarza. Zresztą, są to mecze, gdzie gra się na luzie, gdyby KD grał na 100%, nie dostałby takiego bloku.

  (0)
 8. Array ( )
  Odpowiedz

  Pops Mensah Bonsu rozegrał kilkadziesiąt spotkań w Dallas, SA, Houston, Toronto, Hornets, ale nigdy nie grał w Bucks. Od początku praktycznie grał w Europie, w przyzwoitych zespołach więc amatorem on nie jest. Raczej skupia się na defensywie.

  (0)

Gwiazdy Basketu