fbpx

Will Bunton: 50 cali wyskoku, próba double eastbay?!

13

Opis filmu brzmi 50 cali wyskoku, po naszemu będzie tego 127 centymetrów. Człowiek, którego widzicie na ekranie nazywa się Will Bunton i mierzy rzekomo 6 stóp wzrostu, to jest 183 centymetry. Jeśli mnie kalkulator nie myli, czubkiem głowy powinien wystawać 5 cm nad obręcz i dokładnie tak się dzieje.

Double Eastbay?!

Kamerę puszczono z dołu by wyglądało efektowniej, ale ludzie (!) to się robi mało śmieszne. Jakby nie wkładał w to wysiłku! Co to było w :56 sekundzie, czyżby double eastbay?!

Globalny wyścig do przełożenia piłki najpierw pod jedną później pod drugą nogą trwa. Pierwszy gość, którzy to uczyni przejdzie do historii. Panie Rafał Lipiński, trzymamy kciuki! A może zaskoczy nas młodziutki Piotr Grabowski?

Ostatnie Wpisy

13 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  W powiązanych na YouTube są filmiki gdzie podają że ma 6’2 a ESPN recruit podaje że 6’1. #upierdliwość

  (17)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  Niektórzy chyba zapominają, że koszykarze dostają hajs za grę w kosza nie za robienie suchych dunków na pusty kosz 🙂 Dojechaliście gościa, a On robi sobie bekę bawiąc z ziomeczkami….
  Nie dla wszystkich paki to sól NBA 🙂

  (-3)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  Koleś 15cm niższy od MJ więc teraz powiedzcie mi – gdzie te 50″ wysokoku Jordana? Widział ktoś Jordana z brodą przy obręczy? Skakał wysoko, to fakt, ale pro-dunkerzy to zupełne inny level.

  (1)

Komentuj

Gwiazdy Basketu