Wszyscy jesteśmy hejterami cz.2

15

Kolejny tydzień odliczania na rozpoczęcie rozgrywek NBA za nami. Niektórzy zdają się już być u kresu wytrzymałości, co widać po ilości szpil wbijanych w komentarzach. Chwilowym pocieszeniem miał być Eurobasket, ale dla polskich kibiców to raczej drażliwy temat. Za oceanem “hejterom” przypomniał o sobie niedoszły gracz NBA Royce White, w dalszym ciągu trwa też opera mydlana z Lamarem Odomem, w wyniku której powiedzenie “Bl%ck don’t cr%ck” nabiera zupełnie nowego znaczenia.

W związku z powyższym zapraszam Was do zaciągnięcia się oparami absurdu i ogrzania w ogniu najlepszych “hejtów” mijającego tygodnia. Lecimy!

#

JR Smith po prostu jest sobą

Snajper Knicksów został zawieszony przez NBA za nieprzestrzeganie ligowej polityki przeciw nadużywaniu zakazanych substancji. Na jego nieszczęście, zawieszenie zbiegło się w czasie z bezpardonową zapowiedzią pt. Gwarantuję, że Knicks zdobędą mistrzostwo. 

> Talentu za milion, rozumu za grosz
> To dlatego gadał coś o mistrzostwie! Naćpany był!
> Chciałem wygrać mistrzostwo, ale się naćpałem… ta-ra-ra-ta-ta (Afroman)
> On pali trawę? Z innych doniesień: niebo jest błękitne, a woda mokra.
> Nie posądzałbym tego chłopaka o narkotyki – nie powiedział nikt nigdy w odniesieniu do JR.

1

CZYTAJ DALEJ >>

1 2 3

Ostatnie Wpisy

15 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe sikwitit
  Odpowiedz

  “Thugs smoking weed – On pali trawę? ” Brawo dla autora za to co tu stworzył, dalej pewnie jest jeszcze lepiej, ale szkoda czasu. Pudelek

  (24)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe luki29
  Odpowiedz

  eee czepiacie się, autor chciał dobrze, najlepsze “hejty” mijającego tygodnia – to dobry pomysł, może byście kontynuowali tą serię? wyczuwam ogromne zainteresowanie, wraz z rozpoczęciem sezonu z tygodnia na tydzirń powinno być lepiej 😉

  “niebo jest błękitne, a woda mokra” to piękne 😀

  (2)
 3. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe Delva
  Odpowiedz

  Zapomnieliście przetłumaczyć ostatniego wpisu pod ostatnim zdjęciem.
  ‘xxx trzeba trzymać krótko’
  Mam nadzieję, że pomogłem 😀

  (2)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  artykuł o hejtach to i hejty muszą być w komentach:) ale niektórym to maść na ból dupy by się przydała, wielcy angliści się znaleźli. tłumaczenia może nie są dosłowne, ale oddają ducha przekazu, poza tym chyba każdy rozumie komenty z obrazków, więc o co kaman?

  (0)

Gwiazdy Basketu