fbpx

Zach Lavine: wsad 360 stopni z linii rzutów wolnych

25

Zdaje się, że po niedawnym zapaleniu ścięgna w prawym kolanie nie ma śladu. Zach LaVine robi 360 stopni z linii rzutów wolnych. Filmik z dzisiaj. Nie mam pytań. Oficjalnie pomierzono gościa na 120 cm wyskoku z jednej nogi.

3Peat

Średnie sezonu 21-letniego latawca to: 20.1 punktów, 46% z gry i 38% zza łuku. Trzy trójki w meczu to dwa razy tyle co w poprzednich rozgrywkach, a przecież dopiero nabiera męskości. Dajcie spokój. Będzie potrójna korona mistrza wsadów. Najbardziej przerażająca jest lekkość, z jaką TO robi!

A jeśli macie ochotę poczytać szerzej na temat Zacha, jak trafił do NBA i co robi poza parkietem, zapraszamy tutaj:

Dobrego dnia!

Ostatnie Wpisy

25 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  Szkoda, że to wrzucił. 😉 Przed ostatnim dunkiem Zacha w SDC 2016 Kenny Smith stwierdził , że może wykonać 360 z linii osobistych, na co Barkley odparł – “it’s not possible”. Jak widać Zach cały czas potrafi nas zaskoczyć, oby miał jeszcze jakiegoś asa w rękawie. 😉

  (41)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  To teraz czekamy na 360 #PodNogo z fritrołsów.
  Chłopak młody, wszystko przed nim. Oby kontuzje nie wyniszczyły go jak innych, dobrych grajków.

  (14)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  Mega słabo, że to wrzucił, a nie wykonał dopiero na konkursie. Chociaż to może oznaczać, że ma coś jeszcze mocniejszego ??

  (5)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  O matko, od dekad zachwycaliśmy się Juliusem Ervingiem, Michaelem Jordanem, Shawnem Kempem Vince Carterem Jasonem Richardsonem Nate Robinsonem teraz Lavine, poprzeczka ciągle jest pchana do góry, choć właściwie to może w dal. Zastanawia mnie czy w tej dekadzie znajdzie się jakiś lotnik, który doleci z linii 3pts. Widząc takie rzeczy szczerze przestaje w to wątpić. Jak mawiał skąd nikąd znany KG anything is possible !!

  (3)
 5. Array ( )
  Odpowiedz

  Po co w ogóle zaczynać slam dunk contest?!?! Lepiej od razu dać mu statuetkę, nie będą się chłopaki niepotrzebnie meczyli 😀

  (6)

Komentuj

Gwiazdy Basketu