fbpx

Zach LaVine wygrywa konkurs wsadów Pro-Am

10

20-letni Zach LaVine nie ustaje w pracy. Jeździ po kraju, trenuje, wyrabia sobie nazwisko. Tym razem wziął udział w konkursie wsadów ligi Pro-Am w Seattle, skąd zresztą pochodzi. Dawno nie było w NBA dunkera równie dynamicznego co lekkiego w ruchach. Check this out!

Tymczasem trener Flip Saunders chce zrobić z chłopaka strzelca zza łuku. Eksperyment z prowadzeniem gry oficjalnie dobiegł końca. LaVine ma być rzucającym-obrońcą, a jeśli sytuacja pozwoli biegać jako rozciągający grę niski-skrzydłowy. Jak widać po sylwetce, z wolna zaczyna przybywać mięsa wokół ramion. Cieszmy więc oko dopóki lata:

Ostatnie Wpisy

10 comments

 1. Array ( )
  Zdjęcie profilowe Szwed0
  Odpowiedz

  @Lata
  Nie będzie latał bo:
  1. Nie będzie tak szybki i zwinny jeśli przybierze masy
  2. Będzie dbał bardziej o kolana
  3. Z czasem poprawiając rzut także zrezygnuje z wjazdów pod kosz

  (15)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe premier
  Odpowiedz

  Może i to zabrzmi dziwnie biorąc pod uwagę, że mamy w NBA takie wybryki natury jak Westbrook, Lebron czy inni ale aktualnie Lavine robi najpiękniejsze paczki ze wszystkich. Ma jakiś taki polot i finezje 😀

  (6)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  Zach robi wsady z taką swobodą jakby kosz był zawieszony na 2,85. Mam nadzieję, że przerzuci swoje talenty na boiska NBA i zdetronizuje w dynamicznych pakach Russela “pedała” Westbrooka.

  (-23)
 4. Array ( )
  Zdjęcie profilowe Teodor
  Odpowiedz

  Antony Kalesony, zdajesz sobie sprawę że Zach Lavine jest już w NBA? Że już nawet wygrał Slam Dunk Contest podczas ALL STAR Weekend? Że grał w barwach Minnesoty dość poważne minuty?

  (9)
 5. Array ( )
  Zdjęcie profilowe all3
  Odpowiedz

  ma taką lekkość, ale tak jak Bartek kiedyś napisał podziwiajmy, bo jak nabierze masy będzie robił paczki mocniejsze silniejsze, ale juz nie będzie unosił sie w powietrzu jak ostatnio. Jak go oglądałem to miałem wrażenie, że podczas lotu podmuch wiatru pomaga mu jeszcze sie pounosić. Jego urok jest taki, że jak dla mnie mógłby zamiast tych 5 kg poćwiczyć technikę i rzut przynajmniej przez 2 lata. Mielibyśmy perełkę w NBA jakiej nie było od dawna

  (3)

Gwiazdy Basketu