fbpx

170 cm gracz walczy o NBA, Mavs nową siłą ligi, Bledsoe szuka pracy

20

Panowie i Panie konsekwencja jest rzeczą piękną. O ile nie jesteśmy oderwanymi od rzeczywistości fantastami – uzbrojeni w konsekwencję osiągniemy większość życiowych celów. Jaki jest Twój cel? Ja zamierzyłem sobie, że przebiegnę 10 kilometrów w czasie poniżej 40 minut. Średnio 15 km/h przez prawie całą lekcję! Podobno tylko 8% ludzi na świecie jest w stanie tego dokonać, choć głowy uciąć sobie nie dam, może to być bujda. W każdym razie trenuję, schudłem już 5 kg, do ścięcia pozostało 21o sekund. Do listopada powinienem być gotów!

Tymczasem za oceanem…

Westbrook x Barneys New York

Uprzedzałem. Russell Westbrook od wczoraj jest twarzą ekskluzywnej (co to właściwie znaczy ekskluzywnej?) powiedzmy “luksusowej” kolekcji ubrań. W tym celu zawodnik kolaboruje z nowojorskim Barneys. Jak Wam się podobają fity?

1

2

3

4

Jak mocni będą przyszłoroczni Mavericks?

Ostatnie depesze mówią o przedłużeniu współpracy z Devinem Harrisem, przed laty powołanym do All-Star Game, 31-letnim rozgrywającym. Chłop jest rekordzistą Guinessa jeśli chodzi o najszybsze pokonanie pełnej długości boiska kozłując piłkę. Nieźle gra 1-na-1, choć nigdy nie zapomnę tego:

Stuart Tanner to znana postać w kręgach ulicznej koszykówki, ale nie zmienia to faktu, że miał na nogach jeansy, hehe.

CZYTAJ DALEJ >>

1 2 3

Ostatnie Wpisy

20 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe pepe291086
  Odpowiedz

  Trzymam kciuki za tego Japończyka, mam nadzieję , że uda mu się dostać do Nba.. Co do Erica Bledsoe to może i 16 mln to stanowczo za dużo, ale w tym sezonie grał naprawdę świetnie i znacznie poprawił swoje statystyki , jeśli będzie się rozwijał w takim tempie to za dwa bądź trzy sezony będzie warty tych pieniędzy..

  (4)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe Flightman
  Odpowiedz

  Eric to naprawdę bardzo dobry gracz. Nooo ale na maksymalną umowę to on jeszcze nie zasługuje. Fajnie by było jakby LA w końcu zrobiło skok na bank i zatrudniło np. Erica.

  (4)
 3. Array ( )
  Zdjęcie profilowe NYK_fan91
  Odpowiedz

  Moim zdaniem Bledsoe nie jest wart takiej kasy. To świetny gracz, ale jeszcze nie koleś, który ma prawo mierzyć w maxa.
  Co do tego Japończyka… Jeśli masz 170cm wzrostu, szybkość, i wyszkolenie techniczne (to też ważna rzecz w obronie) mogą nie wystarczyć. Życzę mu jak najlepiej, ale myślę, ze o ile jakimś cudem, ktoś da mu szansę, będzie grał ogony. Robinson, i Thomas są od Niego o 5cm wyżsi, a i tak żaden z Nich nigdy nie będzie starterem w NBA.

  (-7)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  Dokładnie tak jak pisze sikwitit. 13cm różnicy to jest przepaść. To jak różnica między Stevem Nashem a LeBronem Jamesem…

  (4)
 5. Array ( )
  Zdjęcie profilowe pitras
  Odpowiedz

  Uwielbiam Thomasa, bardzo go szanuję, chcę żeby grał najczęściej, ale jego zakontraktowanie za taki szmal przez Phoenix to strzał w stopę. Bledsoe na PG, Dragić na SG go często grał na tej pozycji i mają gotowy back court, który był jednym z najlepszych w tamtym sezonie. Kontrakt Thomasa lekko ich hamuje, może być 6th manem jak Nate, ale trochę go szkoda.
  Suns mają sporo miejsca w salary cap, powinni dać Bledsoe roczną, wysoką ofertę kwalifikacyjną i poczekać jak zagra w tym sezonie.

  (-1)
 6. Array ( )
  Odpowiedz

  Suns są sprytni, kupili świetnego gracza jakim jest Thomas za “talerz zupy”, więc już nie potrzebują Bledsoe. Eric, jeśli nie byłby kontuzjogenny, to może i nawet byłby wart prawie maxa, ale PHX obawiają się, że będzie łapał kontuzje i słusznie. Niech go odpuszczą i poszukają jakichś podkoszowych.

  (2)

Gwiazdy Basketu