fbpx

2006: kiedy D-Rose poszedł pograć do liceum obok

13

Przez wiele lat filmik krążył w sieci jako: “Ohhhhh video”. Czarni wybrali się do ogólniaka obok, by pograć z białymi. Nikt nie wiedział kim jest ten licealista, dopóki Derrick Rose nie trafił do Chicago Bulls. Najlepszą rzeczą nie jest sam dunk, ale reakcja obserwatorów. Enjoy!

 

Ostatnie Wpisy

13 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  U nas jak by ktos zrobil takiego wsada to by w gazecie chyba pisali a tam kolesie w tyl zwrot jak by nic sie nie stalo 😉

  (0)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  (sorry za off topic, jeśli wszechwładny Admin uzna za zasadne usunąć, to proszę bardzo;)
  @Kasek: “Afroamerykanin” lub African American lub Afro-American to nie są obraźliwe terminy. W rzeczywistości są to najbardziej politycznie poprawne nazwy w angielskim. Obraźliwym terminem było “African Negroes”, z którego się wywodzą. Fakt faktem, że niektórzy wolą być nazywani po prostu “Black”, gdyż nie czują że mają jakiekolwiek afrykańskie korzenie, ale w dzisiejszych czasach możesz obrazić każdego, mając jak najlepsze intencje, bo ludzie wszędzie widzą rasizm i ksenofobię. a inne ciekawe nazwy (pół żartem- pół serio;) masz tutaj:
  http://www.youtube.com/watch?v=JZkl1QpkJ00

  (1)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  No właśnie o to chodzi, jest poprawnie politycznie, ale od jakiegoś czasu (pierwszy raz spotkałem się z tym rok temu +/-) młodzi Afroamerykanie nie chcą być tak nazywani bo nie czują się powiązani z Afryką. To tak samo jak kogoś kto miał 300 lat temu przodka żyda wiązać na siłę z tym wyznaniem.

  (0)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  koleś naprawdę ma ambicję do czapowania
  (ten w białych , myślę że każdy z nas przez taką czapę by zrobił )

  (0)
 5. Array ( )
  Odpowiedz

  kazber95
  hahaha racja , dopiero teraz sie temu przyjrzałem i też mnie rozbawiło 😀 haha , ale przynajmniej próbował czapować 😀

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu