fbpx

475 par butów Devina Harrisa

6

Jednym z głośnych transferów tego roku było wysłanie jednego z pięciu najlepszych rozgrywających: Derona Williamsa do New Jersey w zamian za m.in. Devina Harrisa, również bardzo zdolnego niskiego gracza, uczestnika meczu gwiazd w 2009 roku, osiągającego średnio 21 punktów i 7 asyst na mecz – przed kontuzją kostki i ramienia rok później.

 

https://www.youtube.com/watch?v=3hC3XrZviBw

 

-Czy odczuwasz presję, by wypełnić pustkę po D.Williamsie?

– Nie, w New Jersey musiałem zastąpić J.Kidda, w Dallas S.Nasha, więc przywykłem do sporych oczekiwań ze strony fanów i jestem pewien, że jeżeli będę dawał z siebie wszystko – będzie dobrze.

– Jaka jest najsłabsza część twojej gry?

– Rzuty za trzy. Umiem nieźle bronić oraz prowadzić piłkę w kontrataku, ale do tej pory niewiele trójek oddawałem. W Utah, grając razem z Al Jeffersonem i Paul Millsapem, dwóch wysokich graczach, którzy wymagają podwójnego krycia, muszę dysponować pewnym rzutem z dystansu.

– Jak czujesz się w Utah, zaaklimatyzowałeś się już?

– Trudno powiedzieć, wciąż mieszkam w hotelu. Mam specjalne kartony na garderobę, ze sobą w trasę wożę tylko parę garniturów i pidżamy. Prawdopodobnie zostanę w hotelu do końca sezonu. Potem coś znajdę.

– Czy to prawda, że masz 400 par butów sportowych?

– 475, ale kto by tam liczył 🙂

– Domyślam się, że zajmują sporo miejsca w pokoju hotelowym?

– Nie, no co ty, zabrałem ze sobą tylko około 12 par.

 

Swoją drogą, ile miejsca zajmuje 475 par butów?


 

 

Ostatnie Wpisy

6 comments

  1. Array ( )
    Odpowiedz

    Wacek, The Game ma “million dollar shoes collection” co daje pewnie koło 700-800 butów, z powodu kicksów musiał zmienić miejsce zamieszkania w Kaliforni, bo buty walały mu się nawet w szafkach na naczynia 🙂

    (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu