fbpx

adidas D Rose 5 Boost vs. Air Jordan CP3.VIII

15

6

7

8

9

10

11

12

ZOBACZ WIĘCEJ >>

1 2 3

15 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  a wiadomo coś na temat ceny DR5? byleby nie była jak technologia “kosmiczna”.
  Widząc jakie promocje są na większość butów Adidasa przeskok technologiczny Boost z Eva da nowe odzwierciedlenie słowu amortyzajca. Tak sobie myśle że trzeba poczekać na recenzje w SK, a nawet porównać do LBJ XI

  (-5)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  Buty nie grają…. buty nie zdobywają punktów i nie bronią… choć te rołzy 5 ciekawe. Może doczekam do tego 23.10 żeby zakupić

  (1)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  Nike robi te modele tak seryjnie, że zaczynam się zastanawiać czy pracują jeszcze nad poprawieniem jakości czy już tylko projektuja nowy wygląd i sprzedają jako super duper nowy lepszy model.

  Dlatego chyba nie ma co przepłacać i trzeba brać Adidasa jakiś model.

  (-2)
 4. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Hmmm.. Noo coś w butach Adidasa mi nie leży , ale sam nie wiem co.. W Jordanach CP3 VIII wszystko fajnie tylko , że są przed kostkę. Mam parę tego typu modeli (choćby Kobe 6,7) , ale z racji tego ,że nie mam 15stu lat obawiam się o skręcenie stawu skokowego bądź inny uraz, więc już raczej butów do kosza typu low nie kupie.

  (2)
 5. Array ( )
  Odpowiedz

  Z niecierpliwością czekam na buty Rose’a. Ten boost może być niezły. Co do Jordanów, choć jestem wielkim fanem tej marki, to but jak but, tylko nowe design, fajnie by było aby i oni coś z technologią pokombinowali.

  (0)
 6. Array ( )
  Odpowiedz

  trochę odgrzewam ale szukając butów, sam zaglądałem na recenzje więc może, komuś się przyda.
  Bardzo czekałem na pojawienie się Rose 5 w naszych sklepach. Mam buty biegowe z dużą ilością Boosta i są genialne. Myślałem, że w butach do kosza też sprawdzi się świetnie ale…. nic bardziej mylnego. Fakt, są lekkie i bardzo dobrze stabilizują staw skokowy, dobrze dopasowują się też do stopy, jednak jeśli chodzi o podeszwę to jest zdecydowanie gorzej niż się spodziewałem. Boost wyczuwalny jest jedynie pod piętą. Na śródstopiu praktycznie nie czuć różnicy w zestawieniu ze starymi modelami Adidasa. Twardo jak diabli. Zdecydowanie przegrywają z LeBronami 11 gdzie jest połączenie lunarlonu i zooma, czy nawet innymi modelami z samym zoomem na całej długości podeszwy. Są dobre ale dzięki cholewce a nie amortyzacji i na pewno nie za te pieniądze.

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu