fbpx

Amar’e robi pompki

13

Nie będę złośliwy. Nie napiszę o jakości pompek Amar’e. STAT przegrał zakład z LeBronem i musiał pompować. Panowie założyli się, że Duke pokonają w meczu NCAA drużynę z rodzinnych stron LBJa Ohio State. Duke przegrali 63-85. James był nawet na meczu. Został wygwizdany gdy zajmował miejsce. A może ludziom po prostu brakuje animozji między rywalami? Zamiast opowiadać sobie dowcipy przez Twittera mogliby jak za starych czasów – zapowiedzieć, że zniszczą się nawzajem w nadchodzącym sezonie. Przydałby się jakiś bad boy w NBA, wszyscy jakoś tak spokornieli. Co myślicie? Jedna-porządna-pompka-wojskowa-druga…

13 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  wolałbym, żeby Carmelo pompki robił albo w jego stanie lepiej brzuszki 🙂

  na north carolinie też były ziomki… hansbrough… nie wiem czy czasem Marvin Williams tez nie

  (0)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  właśnie po raz pierwszy się zalogowałem na portalu, kuźwa na takie coś czekałem,
  super pomysł , c-grats dla całego zespołu gwiazdybasketu

  (0)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  Z drugiej strony – patrząc na Melo, Stata czy Billupsa, to można się zastanawiać czy to aby nie jest klątwa NYK… wpadaj do NYK – połamią cię kontuzje i nabierzesz tłuszczyku. Za dużą forsę.

  (0)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  Nie przesadzajmy ze słabym przygotowaniem fizycznym STAT’a… Gość na swojej pozycji fizycznie dominuje nad większością ligi. Melo fizycznie też nie jest słaby, co innego ploty, że się spasł.

  (0)
 5. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Melo może nie wydaje się zbyt atletyczny, ale grając tyłem do kosza bez problemu przepchnie prawie każdego ze swojej pozycji. Forma Amar’ego jest z kolei bez zarzutu moim zdaniem.

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu