fbpx

“Basket Moją Pasją” – KONKURS DLA CZYTELNIKÓW GWBA

35

Wszystkich czytelników naszego portalu zapraszamy do udziału w konkursie pt. “Basket Moją Pasją”

Zasady

Są proste. Wystarczy przesłać do nas zdjęcie na którym ukazana będzie Wasza pasja koszykówki. Może to być pokój pełen plakatów, uśmiech na twarzy podczas kozłowania piłki, przepocona po ciężkim treningu koszulka… liczymy na Waszą inwencję twórczą. Spośród wszystkich nadesłanych fotek nagrodzimy cztery najlepsze (trzy zdjęcia z największą liczbą głosów + specjalna nagroda redakcji)

Nagrody

1 x NBA2k14 na dowolną platformę (PC/XBOX/PS3)
3 x NBA2k14 w wersji na PC

sponsorem konkursu jest CENEGA -> http://www.gwba.pl/nba2k14

Termin nadsyłania zdjęć

Fotki przysyłacie korzystając z poniższego formularza do czwartku 24 października:

W razie pytań zapraszam do komentarzy.

[nba2k14_form_challenge]

35 comments

  • Array ( [0] => administrator )

   Hehe, przynajmniej “internetowych konkursowiczów” odsiejemy, chciałbym aby wszystkie gry trafiły do ludzi, którzy są z nami regularnie i udzielają się na forum, Ci od dawna mają konta. Pozdro!

   (10)
 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  A mam jeszcze jedno pytanie , napisałeś do gościa @trololo że chciałbyś że dostali ci co udzielają się na forum , a chodzi mi o to że już trochę konto mam , czytam i oglądam wszystkie artykuły ale nie dodaje komentarzy. Czy mam jakieś szanse na wygraną ?

  (0)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Konto mam od samego początku GB, także nie pamiętam żeby się je ciężko zakładało, a propo konkursu to propsy chłopaki, dobra robota ciekawe to będzie bo sam wezmę udział 😉

  (0)
 3. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Obawiam się, że głosowanie będzie na zasadzie zbierania znajomych i namawiania do głosowania całych rzeszy ludzi jak to miało miejsce jakiś czas temu w konkursie. Pozdrawiam 😀

  (1)
 4. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Dlaczego nikt nie podał dokładnego dedlineu? Ktoś w komentarzach pytał czy 24 jest rozumiany włącznie, ale zero odzewu, wchodzę żeby dodać zdjęcie a tu lipa nie można. Admini ogarnijcie jeszcze, żeby do końca dnia można było dodawać, bardzo proszę. Pozdro.

  (1)

Komentuj

Gwiazdy Basketu