fbpx

Bo każdy z nas był kiedyś dzieckiem

16

Dziś mamy wyjątkowy dzień. Niezależnie od wieku, każdy z nas będzie już do końca życia czyimś dzieckiem.

Wiadomo, że za młokosa dostawało się dużo bardziej okazałe zabawki i gadżety, ale nawet teraz można uczynić ten dzień niepowtarzalnym. Zwłaszcza, kiedy na dwudziestoletniego chłopa czeka owinięta w kokardkę czekolada z samego rana. Dziękuję. Taki Dzień Dziecka mogę mieć zawsze.

Nie inaczej sprawa się ma, jeśli przyjrzymy się gwiazdom NBA. Wielu z nich ma przecież swoje rodziny, a co za tym idzie, pokaźną gromadkę dzieciaków do wychowania. Niektóre z tych pociech są już starsze, niektóre zaczynają dopiero chodzić. Ale gwarantuję Wam, że wszystkie będą nosiły w sobie choć namiastkę miłości do koszykówki. Siłą rzeczy.

Jednymi z bardziej rozpoznawalnych pociech w wielkiej rodzinie NBA są córeczki Bryanta. Kobe doczekał się dwóch pięknych dziewczynek – Natalii oraz Gianny. Natalia ( rocznik ’03 ) jest starsza od swojej siostry o trzy wiosny. I choć Kobe być może nie zawsze świecił przykładem wzorowego ojca, to chyba bezpiecznym jest stwierdzenie, że kontakt z córkami ma naprawdę dobry. Pomimo perypetii z Vanessą, sprawy hotelu Kolorado i rzekomego gwałtu, rodzina Bryantów trzyma się razem. Każdy z nas zna zapewne obrazek, kiedy Kobe wraz z kolejnym trofeum imienia O’Briena, wznosi w górę i całuje także swoje córki. Dziewczyny zawsze są tam, gdzie ich tata potrzebuje wsparcia.

1 2

Ostatnie Wpisy

16 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Ten dzieciak LBJ’a to przecież widać, że się cieszy jak on go tak podnosi, ma chłopak dobrą zabawe kiedy jego tata, który ma ponad 2m go trzyma 😀

  (27)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  1. Chalmers, 2. Pierce ?, 3. Iguodala, 4. Nowitzki ?? 5. Kidd
  1. Ming, 2. Wade, 3. Dunleavy Jr ?, 4. Eddie Jones ? 😀
  1. Nowitzki, 2. Jamie Foxx, 3. Butler, 4. Chalmers
  na pewno gdzieś popłeniłem błąd

  (-2)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  1. Howard 2. Pierce 3. Iguodala 4. Nowitzki 5. Kidd
  1. Yao 2. Wade 3.? 4. Ellis
  1. ? 2. ? 3. Butler 4. Bruce Bowen

  (-1)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  1.Howard 2.Pierce 3. Iguodala 4. Dirk 5. Kidd
  1.Yao 2. Wade 3. Bogut 4. Monta
  1.Nash 2. Emeka Okafor 3. Caron Butler 4. Bruce Bowen

  dajcie coś trudniejszego!! 😀

  (1)

Komentuj

Gwiazdy Basketu