fbpx

Charles Oakley znów straszy Barkleya | Draymond się zawiesił

13

aok

Witajcie! Zdaję sobie sprawę, że słońce grzeje, w pracy siedzieć się nie chce, matura również sama się nie napisze, ale jak Was znam, znajdziecie chwilę by wpaść i poczytać co słychać za kulisami NBA. Oto Wasza codzienna chwila relaksu. Zapraszam:

Draymond się zwiesił

No i się wydało: Draymond Green jest androidem! Reboot systemu potrzebny był w najgorszym możliwym momencie, podczas konferencji prasowej. Steve Kerr ze współpracownikami coś tam zdalnie klikał zza kulis, szczęśliwie udało się gościa ponownie uruchomić. No i masz, a Wyście się zastanawiali skąd taki kozak. Niby nieatletyczny, a jednak pierwszy w kontrze. Niby mały, a gości o głowę wyższych przestawia… no to teraz już wiecie:

https://www.youtube.com/watch?v=uMs_8xSNVRM

Charles Oakley ostrzega Barkleya

Panowie od co najmniej dwóch dekad nie pałają do siebie sympatią. Po wczorajszym studiu TNT, w sieci znaleźliśmy taki tweet:

co

Wczoraj prosiliście o tłumaczenia tweetów, więc proszę: “Charles przestać się przypi$%dalać do Cleveland i nie chowaj za TNT, sam nigdy nie byłeś twardy”. Co sprowokowało Oakleya?  Jak wiecie Cavs ustanowili rekord wszech czasów montując Atlancie 25 trójek. W czwartej kwarcie Charles sugerował, że oddawanie trójek za wszelką cenę, czyli polowanie na rekord przy dawno rozstrzygniętym meczu to brak szacunku ze strony Cleveland.

Atlanta Hawks got to take somebody out [Barkley]

~

Chodziło mu zapewne o mocny faul, grzmotnięcie w łapy, brak zezwolenia na pajacowanie. Niestety brak elokwencji nie pozwolił mu dokończyć, a tak ujęta wypowiedź została odebrana jako nawoływanie do celowego kontuzjowania przeciwników. Oakley, czyli etatowy twardziel i żołnierz podkoszowy m,in. New York Knicks od lat mieszka w Cleveland więc wziął temat do siebie. Pamiętacie jak w przed dwudziestu laty w meczu przedsezonowym (!) poszarpali się z Barkleyem…

To nie wszystko, w 1999 roku w trakcie zebrania związku zawodników NBA Oak miał rzekomo dać z liścia Sir Charlesowi. Tłumaczenie:

Słyszałem co o mnie gada za plecami i nie podobało mi się to. Mam go dość, powiedziałem mu, że musi zmienić imię, to ja jestem Charles (…) ośmiesza się próbując się kumplować poza boiskiem. Myślał, że wszystko między nami spoko, ale nie jestem jego ziomkiem. Potem wszyscy nas rozdzielili. [Oakley]

~

A oto cytat z 2012 roku:

Nie łażę i nie rozpowiadam o Barkleyu. To on gada, w każdy wtorek i czwartek ma coś mądrego do powiedzenia. Nie podoba mi się jak próbuje zgrywać spoko gościa. Był jednym z najbardziej wku%wiających ludzi, trudno z nim było gadać, grać – ale jakoś o tym zapominamy. Nikt nie gada o tym jak opluł gościa w Cleveland. Wszystko co wychodzi z jego ust to czcza gadanina. Gada jedno a za plecami robi drugie, zawsze taki był [Oakley]

~co 

CZYTAJ DALEJ >>

1 2

Ostatnie Wpisy

13 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe mathewskyterror
  Odpowiedz

  Ja gdzieś czytałem, że w sprzedaży będą (nie wiem, czy wyłącznie) jerseye bez reklam. Ktoś (redakcja) może ma jakieś pewne informacje, czy to będą tylko retro, czy również te świeżynki, które będą wprowadzane na rynek przez Nike? Myślę, że dobrym rozwiązaniem by było wprowadzenie dwóch opcji i po prostu obniżenie ceny za koszulki ze sponsorem. Jak sponsor płaci za umiejscowienie logo na koszulce, to niech potencjalny nabywca nie płaci tyle, co za klasyczną wersję bez komerchy.

  (2)
 2. Array ( )
  Zdjęcie profilowe julius
  Odpowiedz

  @jurekmazurek- Oakley zawsze raczej był malomownym, ponurym drwalem. Nie nazwałbym tego “kozaczeniem”.

  (18)

Gwiazdy Basketu