fbpx

Co się dzieje w NBA – pełen raport

18

Siema. Słuchacie już nowego Jay-Z? Magna Carta Holly Grail ma premierę właśnie dziś, w Dzień Niepodległości USA. Gniecie zwłaszcza bit do drugiego tracku! Sprawdźcie. Tymczasem na luźno postaram się opowiedzieć, co dzieje się aktualnie w N.B.A.

#

D-Wade korzysta z lata. Operacja kolana okazała się niepotrzebna. Trzykrotny mistrz ligi pokazał światu zdjęcia swojej dziewczyny oraz nowe Li-Ningi w wersji lifestyle.

#

Pau Gasol rehabilituje kolana po zabiegu “oczyszczania”. Poszedł też na basen z drużyną pływania synchronicznego. Oczywiście!

czytaj dalej >>

1 2 3

18 comments

  • Array ( [0] => administrator )

   “The procedure, known as the FAST (Focused Aspiration of Scar Tissue) technique, involves a probe being inserted into the knee that “directs ultrasonic energy to eliminate scar tissue without damaging healthy tissue.”

   (-2)
 1. Array ( )
  Odpowiedz

  zobaczymy co z tym coachem w Bostonie. Wiek nie musi go skreślać. W NFL był coach Jon Gruden, trenował Oakland Raiders, odnosił sukcesy, ale z kimś tam się nie mógł dogadać i go pożegnali. Przeszedł do Tampa Bay i… zdobył Super Bowl w pierwszym sezonie (jako najmłodszy coach w historii) pokonując…Oakland Raiders w finale.

  (7)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  slucham Jaya od dawna, ale o tym albumie jakos nie bylo mi dane slyszec. dzieki wielkie za napomnienie 🙂

  (-3)
 3. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  z tego co mówi translator to… “Procedura, znana jako FAST (Focused aspiracji blizny) technika polega na sondę jest wstawiony do kolana, które kieruje energię ultradźwiękową wyeliminować blizny, nie uszkadzając zdrowych tkanek.”
  to on se leczy blizny?

  (-2)
  • Array ( [0] => administrator )

   tak luki29: mikrourazy, niepożądanie nagromadzoną tkankę

   (1)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  Popatrzyłem sobie na tego nowego trenera Celtics. Niby sobie radził, Butler zawsze pod jego nadzorem grał w jakimś turniej w post seasonie, rekordy też znośne. Jednak pytanie jak sobie poradzi w Celtics, gdzie presja jest spora i jest RR, który nie jest najłatwiejszym podwładnym. To już nie są dzieciaki. Ale uważam, że fajny ruch Celtics. I tak nie mają co liczyć na wielkie osiągnięcia w przyszłym sezonie, zaryzykowali. Jak się uda, to dobrze, jak się nie uda to może będzie 1 w drafcie 😀 Lepiej tak, niż brać jakiś starszych trenerów z doświadczeniem w NBA, którzy jednak nic nie wygrali i nie zanosi się żeby wygrali.
  Co do Nate’a. Myślałem, że będzie chciał odejść. W sumie, parę zespołów myślę by się znalazło, które dałyby mu szanse w pierwszej 5. Z drugiej strony, fajnie, że pokazuje przywiązanie.

  (1)
 5. Array ( )
  Odpowiedz

  “se leczy blizny” no… OMG albo drugi “slucham Jaya od dawna, ale o tym albumie jakos nie bylo mi dane slyszec” weź chłopie wyjdź z domu, znajdź sobie dziewczynę. pozdro dla kumatych 😛

  (1)
 6. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  gosc pokazuje na kazdym kroku jak bardzo chce grac dla Bulls: game 1 przeciwko miami, “trzydogrywkowy” mecz w pierszej rundzie, rzygal na lawce a wrocil na boisko, zdjecia w koszulkach MJ i wiele wiele innych. Jego miejsce jest w CHI, zostawil tu serce

  (10)
 7. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Życzę aby Nate został w mieście które tak pokochał i tyle dał , Rose się przy nim chowa , Wadowi gratuluję takiej sztuki 😉

  (1)

Komentuj

Gwiazdy Basketu