fbpx

Co słychać u Lamara Odoma?

15

kh

Większość z Was musi znać historię niedawnego “wypadku” Lamara Odoma. Niespełna miesiąc temu, 13 października były gwiazdor NBA został odnaleziony nieprzytomny w wynajętym mieszkaniu stanowiącym część “domu publicznego” w okolicach Las Vegas, gdzie przez kilka dni oglądał telewizję, korzystał z usług prostytutek, zażywał pokaźne ilości kokainy oraz substytutu viagry.

W efekcie przeszedł wielokrotny udar, posłuszeństwa odmówiły także nerki i wątroba. Lekarz zgodnie orzekli: doszło do przedawkowania. Przez kilkadziesiąt godzin pod znakiem zapytania stało czy w ogóle przeżyje. Odom znajdował się w stanie śpiączki farmakologicznej. Po wybudzeniu zaczęto diagnozować stan uszkodzeń mózgu.

Na dzień dzisiejszy wiemy tyle: 

-> Odom potrafi przejść kilka kroków podtrzymywany przez rehabilitanta
-> kilka godzin dziennie uczy się na nowo podstawowej motoryki
-> posługuje się prostymi zdaniami, ma trudności z szybszym dialogiem, wolno kojarzy fakty
-> samodzielnie podejmuje decyzje dotyczące własnej osoby oraz spożywa posiłki

-> nastąpiła błyskawiczna regeneracja nerek, nie potrzebuje już zewnętrznych dializ
-> poprosił Khloe Kardashian by “dała mu przestrzeń” i opuściła szpital (!)

W rzeczywistości celebrytka miała wykorzystywać tragedię Odoma do promocji własnej osoby w mediach. Aktualnie trwa promocja jej książki o jakże prowokacyjnym tytule “Strong looks better naked”. Kobieta w rewanżu zarzuciła byłemu mężowi bycie “niewdzięcznym”, Lamar miał być zaskoczony jej histeryczną reakcją. Para od dawna przebywa w separacji, procedury rozwodowe zostały wstrzymane by Khloe mogła podejmować decyzje natury medycznej gdy LO był nieprzytomny. Prywatnie kobieta spotyka się z innym sportowcem, znanym w niektórych kręgach, koszykarzem Jamesem Hardenem. Oficjalnie zaprzecza też by kiedykolwiek rozstali się z “Brodą”.

dsa

CZYTAJ DALEJ >>

1 2

Ostatnie Wpisy

15 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  No nie mogę tego czytać.. facet grał w NBA,
  marzenie milionów chłopaków na całym świecie, a sam to wszystko zaprzepaścił 😐

  (32)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe TracyMcKobe
  Odpowiedz

  Zaraz po przebudzeniu, powinni mu puścić jakiś wzruszający highlight z jego kariery i powiedzieć co stracił i co może nadal mieć nie biorąc tego gowna.

  (3)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  Nie rozumiem Hardena- gość jest młodym milionerem, może mieć 90% lasek na świecie, a zadaje się z takim oblesnym kaszalotem!

  (7)

Gwiazdy Basketu