fbpx

D-Wade znów w formie; dieta Ala Jeffersona; powrót B-Jenningsa

11

dw

Dwyane Wade realizuje zobowiązania sponsorskie względem producenta hipsterskich skarpetek, marki Stance. Firma urządziła swoim pracownikom event integracyjny, na który zaprosili trzykrotnego mistrza NBA. Podczas gry w dwa ognie Wade nie szczypał się ani trochę, bił piłą z całej siły. Graliście kiedyś w dwa ognie? Ja byłem mistrzem w trzeciej klasie!

Kiedyś tak niefortunnie zarobiłem w mały palec, że dotykał paznokciem przedramienia. Nie odrywając oczu od pola gry próbowałem go sobie “naciągnąć”, ale nie mogłem go znaleźć… Dopiero gdy spojrzałem zrobiło mi się słabo. Pamiętam, że “pani higienistka” pojechała ze mną na pogotowie. Takiego macie dzielnego admina! Niedługo potem liczyła się już tylko koszykówka. Pierwsza piłka marki Wilson, pierwsze dwutakty, rzuty sprzed klaty. To były czasy… Też macie powykrzywiane paluchy od piłki?

Tymczasem popatrzcie na tego dzika:

 1

No właśnie co słychać u 33-letniego Dwyane’a? Czy osiągnąwszy w swym zawodzie tak naprawdę wszystko, znajduje jeszcze motywację? Mam nadzieję, że poniższe obrazki mówią same za siebie.

0

1

CZYTAJ DALEJ >>

1 2 3

11 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  Z tą Atlantą się tak nie zapędzajcie, stracili Carrola, widać było jak się posypali w PO, drugiego takiego sezonu mogą nie powtórzyć. Boston to jedna wielka niewiadoma, z Toronto też na dwoje można wróżyć. Z “pewniakami” poczekajcie do kwietnia.

  (26)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  jeszcze pamiętam jak o Jenningsie mówili, jako przyszłym All-Starze, może członkiem HoF.
  Nic dziwnego w swoim 7 meczu w NBA rzucił 55 punktów w wieku 20 lat . Ale wiele takich było, co był na nich taki hype jak do ligi przychodzili OJ Mayo, Jennings, Rose(akurat tutaj się sprawdziło)

  (1)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  “SVG sprowadził do ekipy Reggiego Jacksona oraz podpisał z młodym umowę na łączną sumę 80 milionów dolarów. Powiem tyle: pieniędzy tego typu nie przyznaje się rezerwistom.”

  Tristan Thompson lubi to.

  (6)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  Tristan Thompson w dzieciństwie musiał na głowę upaść jeżeli myśli ze jest wart tyle co Kawhi L. lub Jimmy B 😀

  (8)

Komentuj

Gwiazdy Basketu