fbpx

D-Wade znów w formie; dieta Ala Jeffersona; powrót B-Jenningsa

11

A propos ekip z dna tabeli. Jak twierdzą naoczni świadkowie Brandon Jennings godzi się z rolą rezerwowego. I pomyśleć, że jeszcze siedem miesięcy temu dzielił i rządził w Detroit, którzy byli rewelacją początku roku. Feralna kontuzja (zerwanie lewego Achillesa) zakończyła wszystko. W tym czasie zaradny SVG sprowadził do ekipy Reggiego Jacksona oraz podpisał z młodym umowę na łączną sumę 80 milionów dolarów. Powiem tyle: pieniędzy tego typu nie przyznaje się rezerwistom.

Jennings (który po raz kolejny nie może być pewien swej przyszłości w lidze) twierdzi że ogląda stare taśmy takich tuzów jak Tim Hardaway, Kenny Anderson czy James Harden. Nie wiadomo czy będzie gotów na rozpoczęcie obozów przygotowawczych, najbardziej prawdopodobną datą powrotu jest grudzień. Życzmy gościowi szczęścia! Trzeba przyznać, że przed urazem pokazał charakter, pamiętacie np:

-> 37 punktów w tym 8/13 zza łuku przeciw Indianie?
-> 34 punkty i 10 asyst przeciw Toronto?
-> a może 24 punkty i 21 asyst przeciwko Orlando?

1 2 3

Ostatnie Wpisy

11 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  Z tą Atlantą się tak nie zapędzajcie, stracili Carrola, widać było jak się posypali w PO, drugiego takiego sezonu mogą nie powtórzyć. Boston to jedna wielka niewiadoma, z Toronto też na dwoje można wróżyć. Z “pewniakami” poczekajcie do kwietnia.

  (26)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  jeszcze pamiętam jak o Jenningsie mówili, jako przyszłym All-Starze, może członkiem HoF.
  Nic dziwnego w swoim 7 meczu w NBA rzucił 55 punktów w wieku 20 lat . Ale wiele takich było, co był na nich taki hype jak do ligi przychodzili OJ Mayo, Jennings, Rose(akurat tutaj się sprawdziło)

  (1)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  “SVG sprowadził do ekipy Reggiego Jacksona oraz podpisał z młodym umowę na łączną sumę 80 milionów dolarów. Powiem tyle: pieniędzy tego typu nie przyznaje się rezerwistom.”

  Tristan Thompson lubi to.

  (6)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  Tristan Thompson w dzieciństwie musiał na głowę upaść jeżeli myśli ze jest wart tyle co Kawhi L. lub Jimmy B 😀

  (8)

Komentuj

Gwiazdy Basketu