22

Akcją kolejki bez wątpienia jest rzut rookie Emmanuela Mudiay, więcej szczęścia niż rozumu, hehe.

[vsw id=”rBbDv4rNXBs” source=”youtube” width=”690″ height=”420″ autoplay=”no”]

~~

Kawhi miej litość: 32 punkty (rekord kariery) w ciągu 24 minut! Więcej nie grał, stłukł udo i tyleśmy go widzieli. Goście z South Beach od miesiąca regulanie zdobywają powyżej 100 punktów, ale Spurs nie bez kozery zaliczają najlepszy rating defensywny oraz nie przegrywają w tym sezonie na własnym parkiecie. Już po paru minutach widać było, że Heat nie mają żadnej odpowiedzi na fizycznie grającego Leonarda, a wyjściowy skład nie stanowi zagrożenia zza łuku toteż komandosi SAS w swych “moro” trykotach zacieśnili pole trzech sekund, zakręcili dopływ punktów, a następnie rozpracowali temat na atakowanej połowie. Nawet szorstki i mało wylewny Gregg Popovich zdawał się być zadowolony:

Dobra pomoc w obronie, dobra koncentracja, piłka chodził jak trzeba – skwitował.

~

[vsw id=”JpSkwEPaaDo” source=”youtube” width=”690″ height=”420″ autoplay=”no”]

~~

Milwaukee próbowali zawojować Cavaliers przyspieszając tempo. Giannis Antetokounmpo (24/6/6) miał być nie do zatrzymania na otwartej przestrzeni, a LeBrona (26/6/8) miała dopadać starość. Really? Chyba zapomnieliśmy jaką motoryką dysponuje ten zawodnik:

[vsw id=”b0li1SRfGKQ” source=”youtube” width=”690″ height=”420″ autoplay=”no”]

~

1 2

22 comments

Można dopisać, że Kawhi WYRÓWNAŁ swój rekord. To jak rozwija się z sezonu na sezon sprawia, że nie muszę martwić się o przyszłość San Antonio 😀

(32)

LeBron tymi wsadami delikatnie zmasakrował mój mózg…
    “wychodzi z prime”
    “Jego czas powoli przemija”
    “Widać lekko geriatrię”

tak, tak… też waliłem takie smuty. Oby tak dalej, a będzie miał wszystko. No prawie wszystko, bo wielodzietnej rodzinki z miśków to on nie stworzy.

(55)

Kawhi pewnie bał się rzucić więcej niż swój rekord kariery i udał kontuzje w obawie przed Popem hehe 😀 “co to ma być młody? żeby mi to było ostatni raz”

(92)

Warto dodać że Klay maił dzisiaj 70% za 3 😉
    Leonard został zdjęty z boiska za karę bo za dużo rzucał, a nie z powodu kontuzji (będzie pewnie siedział na ławie w kolejnym meczu), natomiast Boban wrzucił 19 pkt w 13 minut i dostał opr. od Popa 😉 że nie podaje.

(59)

Chyba oglądaliśmy różne mecze, bo ja widziałem Hardena, który przez cały mecz ganial za Hoodem, ograniczał go defensywie (2/11, 1/9 za 3), do tego miałem wrażenie ze Jazz cwaniaki specjalnie cały mecz konsekwentnie kazali Hoodowi biegac po zasłonach, żeby Harden za nim pobiegal, następnie izolacja dla Hooda, a później już normlana akcja, wszystko żeby zmęczyć Hardena żeby ten im krzydy nie narobil. Naprawdę cały mecz (poza ostatnia akcja bo w tej serio zwalil) podobała mi sie obrona Hardena. Przegrali przez to ze pod koniec wszystko szło pod Jh13, który gral 41 minut, w koncu Hayward przechwycil podanie Beverleya, z którego kreator to jest zaden i zdobyli przewagę.

(8)

Wszyscy się zachwycali jak Doc Rivers ściągnął do siebie greena za stephensona jak na razie to lepszy biznes na tym zrobiło Memphis

(41)

Czy Mudiay ma szansę zostać kimś w NBA? Jest to jego pierwszy sezon z amerykańską koszykówką, do tego od razu NBA. Jak większość debiutantów jest ograniczany ale od dłuższego czasu pokazuje się z dobrej strony. Nie traci juz wiele piłek jak na początku , teraz jego jedyny problem to skuteczność.
    Dzisiaj triple double 20/10/10 Elfrida Payton’a.
    Harden dziwny typ. Statystyki często ma genialne. Stać go na częste triple double albo występ n poziomie 25 pkt 15 as ale częściej pozwala sobie na co najmniej 6/7 strat w meczu…
    Leonard po odejściu Parkera i Duncana będzie rządził w całej NBA.

(-2)

Tak ze strony technicznej artu to świetnie, że poruszacie coraz więcej męczy nie jeden czy dwa. Mogę nie oglądać skrótów, a przeczytać i będzie to równie dobre źródło. Props 😀

(12)

Ciekawe czemu Boban tak mało gra, bo przecież widać że potrafi? Czyżby tajna broń trzymana na playoffs? 🙂

(13)
  10. Array ( )

Hardenowi chyba trochę psychika siadła: nie dostał praktycznie zasłużonego MVP (jemu też się nalezalo), przegrali walkę o finały prowadząc 3:1, kontrakt z Adasiem na 200 mln w kieszeni tez demotywuje, zwolnienie McHale, no i Kardashianka w reality show we własnym łóżeczku

(-3)
  11. Array ( )
    Kapitan Philips 24 marca, 2016 at 17:10

Harden w tym sezonie został już wielokrotnie doceniony w Shaqtin’ A Fool – przez jury jak i przez kibiców. Myślę, że w tym sezonie ma szansę nawet na zwycięstwo. Chociaż Perkins tanio skóry nie sprzeda:-)