fbpx

Green is the color!!

13

I am the history. I am the legend. I am this moment. I am one of 18,624. I am the sixth man. I am three at the buzzer. I am on my feet. I am not Hollywood. I am not South Beach. I am Causeway Street. I am home. I am a Celtic.

1

Co mają Boston Celtics, czego nie ma żadna inna drużyna w NBA? Odpowiedź jest prosta: 17 mstrzowskich bannerów pod kopułą TD Garden, jednak nie do końca o taką odpowiedź mi chodzi. Boston to jedność, braterstwo i zespołowość. To maszyna, w której każdy tryb jest tak samo ważny. Tak, jestem fanem Boston Celtics, ale nie o tym jest ten artykuł.

Nasza drużyna wygra, jeśli zostaniemy razem, będziemy trzymać się razem, będziemy razem pracować, będziemy rozumieć, że to wszystko to pewien proces. W czerwcu będziemy lepsi niż teraz, ale już dziś jesteśmy wystarczająco dobrzy, żeby wygrywać z każdym. Po prostu musimy robić to razem, w każdym meczu wszystko co robimy, robimy dla zespołu (Doc Rivers o Celtics w 2012 roku)

1

Dzisiejszej nocy Boston Celtics rozprawili się gładko z Cleveland Cavaliers [tekst miał iść wczoraj, ale zaspałem przyp.red.] 17 685 kibiców zgromadzonych w TD Garden obserwowało jak Celtowie rozbijają w pył drużynę Kyrie Irvinga. Prowadzenie Celtics ani razu w tym meczu nie było zagrożone, a jedyny remis w tym meczu mieliśmy przy stanie 0-0. W pierwszej piątce drużyny z Bostonu zagrali Jeff Green, Brandon Bass, Jared Sullinger, Avery Bradley i Jordan Crawford (triple double). Jak Waszym zdaniem prezentuje się ten skład na papierze?

Obecnie bilans drużyny to 7-11, więc nie ma się z czego cieszyć, jednak ósme miejsce we wschodniej drabince to i tak lepiej niż można było się spodziewać. Równo rok temu, 30 XI 2012 Celtowie podejmowali u siebie Portland. W pierwszej piątce wystartowali Courtney Lee, Jason Terry, Paul Pierce, Kevin Garnett i Brandon Bass (Rondo pauzował za podrywanie Humphriesa), pamiętacie?

czytaj dalej >>

1 2

Ostatnie Wpisy

13 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Są wierni kibice jest i długoletnia tradycja nic tylko pogratulować ilości banerów ale po tym co odstawił Pierce z zielonokrwistym Garnettwm aż wstyd pisać takie głupoty. Nie ma czegoś takiego w NBA jak przywiązanie do klubu i nawet jak zawodnik wytatułuje sobie nawet na czole zieloną koniczynkę to pan z zielonymi dolarami go bez problemu przekona i Boston nie jest odstępstwem od reguły. A obecnie Boston to padaka.

  (-26)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  @spryciuch jest różnica między odejściem dla dobra klubu, a pójściem za kasą.
  Zacznij chodzić do gimnazjum, bo nic mądrego nie masz do powiedzenia.

  Its all about 18

  (34)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  BLC do mnie to nie przemawia:D mógłbym całą rozprawkę napisać na temat hipokryzji, ściemnniania i tej zieleni:D trochę prawdy jest w tym, że panuje tam trochę inna atmosfera, ale co z tego jedyne co jest tak naprawde zielone to dolary;)

  (-5)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  @spryciuch
  Jest w NBA coś takiego jak przywiązanie do klubu. A sytuacja z KG i PP wyglądała inaczej, niż piszesz. Jak nie wiesz to nie trolluj.

  (9)
 5. Odpowiedz

  Ta drużyna jest specyficzna. Nie jest taka sama jak inne (może uważam tak dlatego, że jestem ich fanem), czuć, że to braterstwo i każdy tam jest ważny. Może nie trenuje w żadnym klubie czy coś w tym stylu ale u nas każdy jest ważny, nie wyobrażam sobie aby ktoś z nas opuśił naszą paczkę 🙂
  Kocham C`s, może PO to dla nich za dużo ale wierze w nich i wierzę, że jak Rondo wróci to ta dużyna bedzie jeszcze lepsza! THIS GUY BLEED GREEN!

  (6)
 6. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Ja nie chce nic mówić, ale jak dla mnie przyszłość celtics wygląda dobrze:) Wreszcie mój ulubiony zielony zawodnik dostaje tyle rzutów na ile zasługuje(Jeff Green), uwielbian też Avery Bradleya, uważam że będzie się rozwijał na naprawdę solidnego gracza, Olynyk też ma miejsce na rozwój, Rondo wróci i będzie dawał 10&10. Trener jest spoko, niedługo pozbędą się kontraktów i dostaną dobre miejsca w drafcie. 2-3 sezony i będą się bili o finały konferencji.

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu