fbpx

Knicks kradną zwycięstwo Cleveland, Tyson Chandler ratuje końcówkę

2

Goście zaliczają 10-punktową serię, na tablicy świetlnej remis. Z rozpędzonymi Knicks walczy Uncle Drew. W pojedynkę ciągnie akcje całego zespołu, kreuje podkoszowych, przedostaje się na wolne pozycje z piłką i próbuje wymuszać faule.

Przez kilkanaście minut trwa wyrównana walka, kilka razy zza łuku zapalili goście, Cavs odpowiedzieli penetracjami oraz wolnymi. Na 1:40 do końca rzutem za trzy gospodarzom podcina skrzydła Kidd. Cała obrona skupiona na Irvingu, który dwukrotnie odgrywa do niepilnowanego rywala. Dwa punkty straty… Piłkę wkręca w obręcz Stoudemire, 40 sekund, penetruje Kyrie, punkty.

Tristan Thompson blokuje wjazd Feltona, Knicks wznawiają z autu, jednak niecelny rzut STATa zbija z tablicy Chandler, Cavs muszą faulować. Mają 6 sekund na odrobienie trzech punktów straty. Rzut rozpaczy Irvinga blokuje Chandler. Koniec! Ostatecznie: NYK 102 – CLE 97

Staty

Amar’e 22 punkty, 10/15 z gry
JR Smith 18 punktów, 7 zbiórek, 7 asyst

Irving 22 punkty, 6 asyst, 5 zbiórek
Mo Speights 23 punkty, 8 zbiórek

[vsw id=”SRZt90Fl5Ws” source=”youtube” width=”690″ height=”420″ autoplay=”no”]

1 2

2 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Uncle Drew nie ma pomocy od kolegow z druzynu i tak sie niestety konczy gra z lepszymi druzynami…a wiecie kiedy nowy odcinek Uncle Drew?

  (0)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  No i widać że gdy na boisku zabraknie Melo Amar’e zaraz pokazuje co może i że jest świetny , to ja lubię 😀

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu