fbpx

Konkurs na “drużynę wszechczasów” do wygrania NBA2k12

8

Mamy dla Was dobrą i lepszą wiadomość. Którą chcecie najpierw? Dobra wiadomość to taka, że NBA2K12 nareszcie wylądowała u nas w kraju. Dokładnie dzisiaj ma miejsce oficjalna premiera gry w Polsce. Jeszcze lepsza wiadomość to ta, że dzięki uprzejmości firmy Cenega, wyłącznego partnera 2K w tej części Europy, mamy dla Was kilka premierowych egzemplarzy gry. A zatem, wszem i wobec ogłaszamy konkurs dla fanów portalu GwiazdyBasketu.pl Do wygrania są 4 zestawy NBA2K12.

Już wczoraj na naszej fejsbukowej tablicy pytaliśmy Was o przysyłanie propozycji konkursowych. I tak, w ciągu trzech godzin odebraliśmy ponad 50 maili z pomysłami. Dzięki. Kilka okazało się naprawdę ciekawych, ale z powodu ograniczeń czasowych odkładamy je na później. Na tę okazję wybraliśmy pomysł Pawła Panawa, który zgodnie z obietnicą, otrzymuje od nas pierwszą z czterech ufundowanych gier. Gratulacje. Wymyślony przez Pawła konkurs nazywa się: „Moja drużyna wszechczasów”. Jego zasady znajdziecie po prawej.

Co do samej premiery 2K12: o ratingach graczy już rozmawialiśmy – nie ze wszystkimi się zgadzamy, ale i tak „dwunastka” to pozycja obowiązkowa każdego fana NBA, zwłaszcza w porze lock outu. W 2K12 po raz pierwszy można rozegrać sezon legendarnymi składami. Wyobraźcie sobie na przykład pojedynek Showtime Lakers ze starą ekipą Charlotte Hornets. Abdul-Jabbar vs. Mourning, Magic vs. Muggsy Bogues. Chyba każdy ma jakieś rachunki do wyrównania. Osobiście pierwszym meczem, który rozegram będzie Heat 2011 vs. Bulls 1993. Jeśli ktoś ma zatrzymać wjazdy LeBrona to tylko Scottie Pippen!

W grze dostępne jest 15 najlepszych teamów w historii z Doktorem J, Birdem, Jordanem i innymi. Jest sporo nowych bajerów: animacji, opcji sterowania w obronie, a nazwiska zawodników w drafcie wyczytuje symulator głosu Davida Sterna. Zawodnicy w grze noszą te same kicksy co w realu, można tworzyć własne modele, osobiste rzuca się inaczej niż dotychczas, a fryzura i tatuaże Chrisa Andersena są tak samo pojechane co na żywo. Więc jeśli chcecie pograć – ślijcie foty na konkurs. Rozstrzygnięcie w kolejną niedzielę 16/10 przed południem. Powodzenia.

8 comments

    • Array ( [0] => administrator )

      możesz szaleć z photoshopem – proszę bardzo, to ludzie będą głosować 🙂

      (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu