fbpx

Lamar Odom “zdezaktywowany” przez Mavericks

14

Podróż Lamara Odoma trwa nadal. Z najlepszego rezerwowego ligi stał się właśnie “najlepszym zdezaktywowanym graczem NBA”. Mavericks “wyłączyli” Odoma ze składu, co oznacza, że nie zagra już w tym sezonie, nie będzie siedział w szatni z zespołem, ale technicznie rzecz biorąc nadal pozostaje członkiem klubu z Dallas. Mark Cuban prawdopodobnie, a właściwie na pewno, będzie starał się wytransferować LO tak szybko, jak to możliwe.

Lubimy i doceniamy Lamara, kilku z Was słusznie wymieniało go ostatnio jako jednego z nielicznych graczy, którzy byliby w stanie “awaryjnie” występować na wszystkich pięciu pozycjach. Jednak jego “zniknięcie” od czasu pojawienia się w Dallas jest czymś doprawdy żałosnym. Zamiast zacisnąć zęby i zachować jak przystało na profesjonalistę, Odom stał się mazgajem zarabiającym 8,9 miliona dolarów za sezon. Mimo, że jest bez formy zarówno fizycznie jak i psychicznie, gdyby w tym momencie trafił z powrotem do LA, w naszej opinii, nadal grałby dobrze. I to jest właśnie najgorsze w całej tej sytuacji. Zaproponowane przez Mavs rozwiązanie ma pomóc LO “oczyścić umysł i skoncentrować w pełni na nadchodzącym sezonie”.

Ostatnie Wpisy

14 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  w takim razie po co go kupowali jeżeli teraz teraz ma nie grać do końca sezonu a tak wgl to nigdy nie lubiłem Mavericks

  (-1)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  Tylko, że właśnie moim zdaniem Lamar idealnie pasuje do LA i ich stylu gry. A Bynum kompletnie sie nie nadaje

  (1)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  O widze, że kolega u góry swój człowiek – Hehe gram na basie, a tu widzę mój guru Robert no no fajnie fajnie.

  (0)
 4. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  kurde szkoda. To jeden z moich ulubionych graczy. Chłopak sie marnuje. Powinien wrócić do LA. Z nim mieliby 17 mistrzostwo zapewnione na 100.

  (0)
 5. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  tam z tyłu od 18 sekundy jest jeszcze George Lopez (“Lopez Tonight”) i aktor Don Cheadle

  no cóż, właściciel Mavs to ekscentryczny milioner, po tym sezonie i tak Odomowi się kończy kontrakt więc nie wiem o jakie skupienie się chodzi 😉 ma jeszcze jeden sezon jako team option ale raczej go nie podejmą więc będzie i tak wolnym agentem wg mnie, nie do końca rozumiem czemu go Lakersi oddali, Gasol jakoś przywykł do plotek na temat wymiany z jego udziałem więc czemu nie on? Trochę się spóźnili z tym skonfliktowaniem, bo już po okienku transferowym

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu