Miami Heat rewanżują się Chicago, nie ma rywala dla LeBrona drwala

6

Obrona Miami wciąż żywa, naciskają, to rewanż za przerwanie 27-meczowej serii zwycięstw przed dwoma tygodniami… mimo to, solidnie wyglądają wysiłki Bulls na atakowanej połowie, kosz za kosz toczy się walka na początku trzeciej kwarty.

Jak bardzo musi być zdesperowany Tom Thibodeau wypuszczając na parkiet Daequana Cooka? Facet jest jednym z najgorszych obrońców w lidze, fakt że w ogóle załapał się do szerokiego składu Bulls jest wytłumaczalne jedynie względami finansowymi. Tymczasem niemiłosiernie wzdłuż linii końcowej ogrywa go Dwyane Wade. Heat odjeżdżają, mecz jest już chyba poza zasięgiem ofensywnym gości.

Samego siebie przechodzi dziś Chris Andersen, wytatuowany od stóp do głów popularny Birdman biega od kosza do kosza, dobija piłki i kończy akcje, a każde udane zagranie akcentuje “machnięcie skrzydłami”.  Trzeba przyznać, że chłop idealnie wpisał się w rotację mistrzów, tak sprawnego podkoszowego trzeba było Heat od początku sezonu. Mecz kończy się z połową kibiców obecnych na hali. Bilans 64-16 może rozpieścić. Ostatecznie: MIA 105 – CHI 93